Бавовнятий Пупс• 15 апреля 2025
Поговоримо про
мікрофлору ?
Напишіть історію , пліз
Забрала і не сказала• 15 апреля 2025
Ответ дляразмахер
У здоровых-нет не бывает
виділення бувають абсолютно нормальним явищем у здорових жінок — це природна частина функціонування організму.
Якими бувають нормальні виділення?
1. Колір: прозорі або трохи білуваті
2. Консистенція: слизуваті або трохи кремові
3. Запах: легкий, не різкий (часто схожий на кисломолочний)
4. Кількість: від кількох крапель до 4–5 мл на добу (можеш помітити на білизні)
5. Залежність від циклу:
• Після менструації: майже немає, сухо.
• Перед овуляцією: тягучі, прозорі, як яєчний білок — дуже нормальні.
• Після овуляції: кремові, білі або мутнуваті.
• Перед місячними: трохи більше, густіші.
Коли варто насторожитись:
• Жовті, зелені або сіруваті виділення
• Піна або грудочки
• Різкий запах (рибний, гнильний)
• Свербіж, печіння, біль
• Кров’янисті виділення поза місячними (не імплантаційні)
Мікрофлора піхви постійно «самоочищається», і ці виділення — її спосіб тримати себе в порядку. Тож якщо запах не дратує, відчуття комфортні, і зʼявляються вони циклічно — це ознака здоров’я, а не навпаки.
Якими бувають нормальні виділення?
1. Колір: прозорі або трохи білуваті
5. Залежність від циклу:
• Після менструації: майже немає, сухо.
Коли варто насторожитись:
• Жовті, зелені або сіруваті виділення
• Піна або грудочки
• Різкий запах (рибний, гнильний)
• Свербіж, печіння, біль
Ангелок з ріжками• 15 апреля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
у мене щось не так з мікрофлорою, сказав чоловік
Он ее видит?
Ангелок з ріжками• 15 апреля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
побачив сьогодні
Вы можете писать как взрослая женщина,а не как недоразвитый ребенок. Если к вас необычные выделения идите к доктору,что вы тут мямлите?
Не будь КакСвета• 15 апреля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
побачив сьогодні
Здоровые выделения прозрачные, идите к врачу, это, скорее всего, молочница. Она может быть у вас с рождения, от матери.
Xвостокрутелка• 15 апреля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
І ніяк не проявлятися симптоматично?
Xвостокрутелка• 15 апреля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Виділення залежать від дня циклу, їх прозорість в тому числі.
Не будь КакСвета• 15 апреля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
І ніяк не проявлятися симптоматично?
Конечно. Молочница может годами сидеть в организме, а проявиться от антибиотиков, например. У младенцев она часто бывает во рту. У меня вылазила ещё в детстве, лет в 9, думаю от сладкого.
Xвостокрутелка• 15 апреля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А, ну будь яка умовно-патогенна флора так вміє. І віруси.
Не будь КакСвета• 15 апреля 2025
Кстати, если у вас молочница, то и у мужа тоже, при этом мужчина может болеть безсимптомно и перезаражать вас, а если изменяет, то переносить от одной женщины к другой.