мистерЛяпсус• 15 апреля в 19:57
Як забути клятий сон
Прокинулась як кажуть у холодному поту, наснилося що син випав з вікна я не встигла його вхопити за руку і він падав у прірву . Цілий день перед очима його зляканий погляд
Сама собі лікар• 15 апреля в 20:01
О Боже...треба було кран відкрити і воді це розказати... забулося б
ГонУрова дівка• 15 апреля в 20:02
Не знаю що порадити. Може це застереження і треба причепити, наприклад, замки на вікна.
В мене був також страшний сон за рік до війни, що ми біжимо серед вибухів і я не можу знайти старшу дочку. Коли почалася війна, то в мене була страшна паніка за дітей через той сон. Ми виїхали, хоча нам родичі казали, що в Києві безпечно. В наш двір був приліт, тому не дарма ми виїхали.
мистерЛяпсус
• 15 апреля в 20:10
Ответ дляГонУрова дівка
Син 11 років