неДоПриличий• 15 апреля 2025
Алерголог, пульмонолог Киів дорослому
Дівчатка порадьте алерголога дорослому, алергічна астма прогресує в сина.
_Alekssandra_• 15 апреля 2025
8я больница. Там очень нереальная заведующая аллергологией. Я лежала там лет 5 назад, перед ковидом.
_Alekssandra_• 15 апреля 2025
Сейчас посмотрела на сайте, совсем не та заведующая и врача моего лежачего не увидела. Но вот тогда мне там здорово помогли.
неДоПриличий
• 15 апреля 2025
Ответ для_Alekssandra_
Дякую от і я дивлюся що немає нікого( к кому ми зверталися. Ні в нашому місті ні в Київі( все одно дякую)
неДоПриличий
• 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Забродская
Боже дякую)) бо в мене вже дах іде, він все голує мене обіцянками що от зараз піду, вже до інгалятора діло дійшло, а він все горить на роботі, намаз часу йому шукати лікаря. Дякую ще раз