Вельшановна• 15 апреля в 21:45
Что можно привести из Украины европейцам в подарок?)
Может сувениры какие то, наши сладости или может кто подскажет, что интересного, патриотичного можно привезти из Украины
Love_Love_Love_• 15 апреля в 21:46
Вишнівку, малинівку і тд, вишиту гарну скатертину, глиняний посуд, львівський шоколад
Карамбулкул• 15 апреля в 21:52
Я колись працювала за кордоном, то возила на подарунки і горілку, і цукерки, і магніти. До речі, одній з колег найбільше подобалися наші цукерки Шарм з різними начинками
. Я їй постійно ї привозила, благо, вони легенькі.
Барабасиха• 15 апреля в 21:54
Ответ дляКумедний ґудзик
Сало, писанки, вишиту сорочку
Сало є в Європі , навіть в супермаркеті
Барабасиха• 15 апреля в 21:56
Ответ дляКарамбулкул
Мої ще люблять наш
зефір, желейки, особливо Рошен
Кумедний ґудзик• 15 апреля в 21:57
Ответ дляБарабасиха
Сало є в Європі , навіть в супермаркеті
В нас теж є в магазинах. Але з базару краще. Я не сильно знаток, але хто розбирається то вміє вибрати
Барабасиха• 15 апреля в 21:58
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну моїм не сподобалося , вони таке не їдять. Занадто жирне
Дідова баба• 15 апреля в 21:59
Косівську кераміку. Вона внесена в список Юнеско як культурна спадщина
ДелайКак_Я• 15 апреля в 21:59
Ответ дляКумедний ґудзик
Не едят европейцы сало
Шкала Радощів• 15 апреля в 22:00
Ответ дляКумедний ґудзик
Сало, писанки, вишиту сорочку
Сало есть в местных магазинах
Ещё и вкусное !
Дідова баба• 15 апреля в 22:01
Ответ дляtereska
Я із задоволенням отримала б в гостинець: вишнівку, цукерки ’вишня на кон´яку’, заварні від БКК та їх горіхово-фруктові тістечка, ковбаску різну, сальце домашнє, смачні соління, гарне плаття з вишиванкою, цукерки смачні.
Ціну сукні- вишиванки сказати на Косівському базарі? Дуже дороге задоволення дарувати таке
Шкала Радощів• 15 апреля в 22:02
Ответ дляДелайКак_Я
Не едят
Ещё и меня угощают. Может ваши не едят. За миллионы не расписываетесь
ДелайКак_Я• 15 апреля в 22:04
Ответ дляДідова баба
Даже если и дешёвое было, носить её никто не будет. И пойдёт такой подарок в мусорку
Шкала Радощів• 15 апреля в 22:05
Ответ дляДелайКак_Я
Не едят
В Италии сало - лардо
В Румынии сало slănină, в Польше -słonina
Шкала Радощів• 15 апреля в 22:05
Ответ дляСало не люблю
Конфеты шарм европейцы знакомые любят
А мои любят сливки- ленивки )