Вельшановна• 15 апреля 2025
Что можно привести из Украины европейцам в подарок?)
Может сувениры какие то, наши сладости или может кто подскажет, что интересного, патриотичного можно привезти из Украины
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляШкала Радощів
В Италии сало - лардо
В Румынии сало slănină, в Польше -słonina
И что из этого? В западной европе никто сало не ест и даже представить это сложно
Мошей ницца• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Сало, водку, вишивки (рушники), вишиту скатертину
Серіо вважаєте, що їм наша вишиванка чи рушники потрібні?
Скатертина ще так сяк, але гарні дуже дорогі...
Мошей ницца• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Не едят европейцы сало
Едят, в Польше 💯. Это от человека зависит
Вишневий цвіт• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Та что вы, бекон жрут как не в себя, а сало ни ни?)
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
И скатерть никому не нужна, скатерти никто не пользуется.
Мошей ницца• 15 апреля 2025
Ответ дляДідова баба
Ціну сукні- вишиванки сказати на Косівському базарі? Дуже дороге задоволення дарувати таке
Навіть якщо бюджет необмежений, на хіба воно їм? Цукерки, смаколики - то супер. Щось з бурштину, чи ще щось.
Шкала Радощів• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Вы все холодильники проверили ?
Едят и ещё как
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Верно пишете
Шкала Радощів• 15 апреля 2025
Ответ дляtereska
Я із задоволенням отримала б в гостинець: вишнівку, цукерки ’вишня на кон´яку’, заварні від БКК та їх горіхово-фруктові тістечка, ковбаску різну, сальце домашнє, смачні соління, гарне плаття з вишиванкою, цукерки смачні.
Вышиванки они носить не будут
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляtereska
Это было бы из серии, что привезти украинцу в подарок
Вся в кредитах• 15 апреля 2025
Ответ дляtereska
Вони від сала в обмороці
Вишневий цвіт• 15 апреля 2025
Ответ дляtereska
О даааа, домашние соления .....как я скучаю
Вся в кредитах• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Не едят европейцы сало
Шубу едят. Аж щеки трескаются
Вельшановна
• 15 апреля 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Их же легко можно сделать самому)) Капуста, помидоры, огурцы купили и квасите, солите))
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Шубу едят. Аж щеки трескаются
Так в шубе сала то нет. Да, такой салат нравится, едят, проверено на муже и родственниках
Мошей ницца• 15 апреля 2025
Автор, если на этой неделе будете ехать - привезите им паски вкусные, из Милк бара или по типу...
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляВельшановна
Вы бы лучше страну написали, европейцы это не одна нация, и восточные европейцы отличаются от западных
Вельшановна
• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Австрия
Зубожиння• 15 апреля 2025
Я дарила своим кулинарные книги на их языке (они повара), за конфеты чуть ли не драка была) вышитые рушники понравились и детям петушки свистульки очень зашли
Їжак в панчохах• 15 апреля 2025
Ответ дляtereska
Ммми...заварні...але їх можна не довезти...крем
Анонім Завгосп• 15 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Рушники, що дорожче, дуже гарні. Скатертину я брала кілька років тому біля 2 тисяч.
Ms. Искренность• 15 апреля 2025
Сало і ковбаси не обговорюю, просто на зазначу, що в ЄС і США це просто не можна ввозити.
З цукерок таки Рошен. Як не дивно, але багатьом заходить банальна Шалена бджілка і Корівка (я ні ті, ні ті не люблю, але возили різні дорожчі, ці просто діти брали до купи - і саме вони зайшли). Кераміку оригінальну, крем-мед + розказати, що ми одні з основних експортерів меду у світі, що рамочний вулик винайшов українець. Є різні символічні сувеніри ще, як піни, значки, кулони з гільз, обломків снарядів. Тут треба дивитися,кому саме везете. Книги від Ukrainer ..
Київське сухе варення колись дарували.
Ms. Искренность• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Німеччина просто існує. Але не вважаю це причиною все ж везти туди сало
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Тем более немцы сало не едят. Картошку на беконе или с добавлением да жарят.
Ms. Искренность• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Воно у них буквально продається,як і в нас - саме сало, не бекон. Правда, це ще до повномасштабної було,може, перестали
ДелайКак_Я• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Но не едят. Вся родня немцы, не едят. И даже представить сложно, что такое можно есть
Мошей ницца• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Сало нельзя ввозить. Зачем все предлагают. А потом выбросить на границе и штраф получить
Ms. Искренность• 15 апреля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Ну, у мене є купа української рідні, яка не їсть. Але я не вважаю, що так уся Україна
Мама Никитки-2• 15 апреля 2025
Везіть «п’яну вишню» Львівську
100% зацінять там ще й цукерки смачні.
Якщо недалеко, торти люблять наші. Хліб гречаний. Наші цукерки в принципі майже всюди подобаються.
Ну і із сувенірів ляльки мотанки завжди викликають подив і зацікавлення.
Вишиванки вже не так актуально. Я замовляла футболки і худі того бренду, що Зеленський носить. Но щас не згадаю вже назву.
100% зацінять там ще й цукерки смачні.