Сонячний зайчик• 16 июля в 21:55
У меня фетишь на большую грудь
Где найти женщину, с большой грудью? Не меньше 5 размера!
Мальдивирую• 17 июля в 11:26
Ответ дляУравнобешенная
:)
Про масажистів в курсі :)
Але в тому магазині, де я собі на 80F купую, консультант лише одна. Вірніше, їх дві, але вони змінюються.
Частина дівчат взагалі приходять на примірку із своїми чоловіками.
Про масажистів в курсі :)
О, консы это отдельная боль. Мне пришлось разбираться самой хорошенько, иначе бы я на свой 70Н никогда ничего не нашла. И они нужны максимум размер принести. Или просто лезут с см и умным видом, как в VS, и делают странное лицо ’а такого размера нет.... Может 85С попробуете???’
Уравнобешенная• 17 июля в 11:45
Ответ дляМальдивирую
Мені пощастило, епоха ’візьміть D-шку, гарно сяде, підкреслить груди’ закінчилася тоді, коли я перестала білизну на базарі купувати.
І колись давно на цьому форумі дівчата скидали посилання для бра-фіттерів, англійською, але реально класне, і я свій розмір знаю давно. Дарма не зберегла те посилання.
Та і на 80-ку шиють суттєво більше, ніж на 70 -ку.
Мальдивирую• 17 июля в 11:51
Ответ дляУравнобешенная
Я позавчера решала задачу на 60D без костей, с примеркой обязательно. Вот где был квест. А на 70 уже полно вариантов действительно.
Я уже и забыла,что белье когда то покупали на базаре ... Святсвятсвят...
Уравнобешенная• 17 июля в 12:37
Ответ дляМальдивирую
Нічого собі. Не уявляю, де можна купити 60D в принципі.
Знаю, де купити 65D. Це там само, де й 80J для моєї подруги.
Ясна річ, що примірка обов´язкова.
Без примірки я іноді M&S собі купую. У них гарні лекала. Але теж не завжди вгадую. Тоді віддаю мамі, у неї розмір такий, як у мене, але інша фігура, то ті, що на мене не сідають, на неї майже завжди нормальні.
Ясна річ, що примірка обов´язкова.
Мальдивирую• 17 июля в 12:44
Ответ дляУравнобешенная
Ясна річ, що примірка обов´язкова.
Вот в M&S и купили, там есть такой размер. Но только в 1 модели, к сожалению, повезло с наличием в магазине.
Уравнобешенная• 17 июля в 12:45
Ответ дляМальдивирую
Хіба в Україні є магазини M&S?
Чи Ви в іншій країні?
Я онлайн замовляю :(
Чи Ви в іншій країні?
Я онлайн замовляю :(
Мальдивирую• 17 июля в 12:57
Ответ дляУравнобешенная
Хіба в Україні є магазини M&S?
Чи Ви в іншій країні?
Я онлайн замовляю :(
Чи Ви в іншій країні?
Я онлайн замовляю :(
Я не в Украине