Мао_Мяо• 16 апреля 2025
Сирена в Києві це якесь катування
5 хв цілих цей динамік в вухо, мертвого разбудить.
Ледве засинаю після одної, так через 5 хв знову. Це просто якесь знущання над людьми! Через один шахід на околицях спати нікому не дадуть! Треба щось робити з цим!
Иванка Бур• 16 апреля 2025
Що це за переклад тексту, авторице, читати ваші потуги - це пекельні борошна
Любви вам!• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Іде літо, у людей відкриті вікна, вночі в таку тишу та сирена кричить як скажена, у мене 500 метрів до динаміка але це щось. Це занадто гучно, а одна сирена прям вуха ріже.
У нас її практично не чути. Тому зазвичай я прокидаюся від вибухів, а не від сирен
Язвочка• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Просто зробити тихше і коротше, щоб у людей які не ходять в укриття через шахедів( таких більшість) не просинались в стресі через шахеди. Так, мало шахідів, треба ще і через сирени не доспати ті пів години.. просто тут всі сидять кому і так не до сна, тому немає сенсу шукати однодумців. Спокійної ночі!
Хожу к массажисту, она говорит, что сейчас все ее клиенты очень отекают. Из-за стрессов постоянных.
Что происходит с нашими организмами сейчас, узнаем позже, когда начнет все вылазить.
Это невыносимые условия четвертый год, в которых мы живем. Круглосуточный сильнейший стресс
Язвочка• 16 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
в один прекрасный день это будет ядерная ракета, а вы жалуетесь. не гневите Бога... сирена должна быть.
И чем поможет сирена при ней?
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Багато де тривога 1 хв, ефект той самий. А тут після цею сирени просто стрес серед ночі. Може вам так не кричить в квартиру.
Засічіть час. Найдовша не хвилину.
У мене під вікном їх 5. В радіусі 500 м. Одна 20-30 м.
Закрила вікно, влітку кродиціонер і спимо. Хоча вже звикли і навіть при відкритих не завжди прокидаємось.
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Та який троль?! Вам подобається ота кононада? Поки люди в областях сплять спокійно, я і моя мама важко засинаємо після цієї тривоги. І кажу ж, через 5 хв була ще одна, хто з району лукьяновки, підтвердить
Їдьте в обоасть
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто ви вважаєте оце нормально, коли динамік вирищить? Навіщо така сама гучність як вдень, якщо вночі ні машини ні чого не шумить. Я вважаю ще знущання.
Я вважаю, що сирена в війну це нормально. Так.
Околовита• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Все одно ніхто через сирену яка б вона була гучна не піде і це мають враховувати ті, кто робить такі звукові знущання!
Я знаю тих, хто ходить в укриття або коридор
У людей має бути вибір
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вихід є - вікна з шумоїзоляцією, кондиціонер, або їхати де немає сирени.
Але вам такі варіанти не підійдуть же?
Киця-бриця• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
А у нас через стеклопакеты вообще не слышно, мы на Сквозняках.
И вообще я ночью крепко сплю, вообще не мешает тревога.
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ніхто через сирену не піде, яка б гучна і противна вона не була. Серед ночі через шахед на окраїні у нас ніхто не ходить в підвал
А чому ви за всіх відповідаєте?
Моя подруга ходить. Як раз нова сирена її будить. Дивиться що летить і йде
Киця-бриця• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Погуглите, кто такое канонада. К сирене не имеющая отношение.
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
В чому проблема зробити 1 хвилину щоб ті кому не цікаво ходити в укриття, спали далі? А не слухали ще декілька хв і ще й повторно і намагались все одно спати?
От мені цікаво - ви хоч комусь поскаржились - в міськраду наприклад?
Чи ви тільки поговорити, а діяти то не ваше?
Пес Патрон• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Доречі, можна відразу по динаміку було б говорити, дронна небезпека чи ракета.. а то після цього волання ще й «повітряна тривога», наче без слів не ясно. Мені дуже жаль тих, у кого ці динаміки навпроти вікна. Напевно тільки в Києві така гучна і довга тривога.
У тата в містечку сирена виє весь час поки йде тривога.
Так що не вгадали.
Покращена• 16 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
І шо, якщо ядерна ракета? Укриттів від такої ракети нема, хіба що метро у центрі
Докладальниця• 16 апреля 2025
Ответ дляИванка Бур
Та да сплошное ипсо и зрада
Докладальниця• 16 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
1000%%% начинается вой, меня начинает труханить((( А недавно, около недели назад слышу вой с 3 сторон, и ещё мужик какой-то говорит, раньше такого не было, ну думаю всё, ядерка какая-то летит((( видимо испытывали что-то в тот вечер.
всемВсёИмного• 16 апреля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Так тревога не для того чтобы вы спали, а для того чтобы в укрытие шли
А сирена на отбой зачем?
Покращена• 16 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
У меня летом такое было, когда сирена говорила идти в укрытие и ждать отбоя, от точно такое чувство было, все ядерка
неДоЖиру• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
В області теж спокійна тривога і результат той самий. А зараз шахеди на околиці, а кричить в центрі, люди сплять. Але не на цьому форумі, звичайно.
Автор, на 1551. Напишіть,щоб прикрутили гучність і час. Знаю,були випадки, що голосно дуже лунала тривога, то за зверненням відрегулювали гучність...
неДоЖиру• 16 апреля 2025
Ответ дляОколовита
Вы как бы хотите жить в войну комфортно без сирен и тревог. Без неудобств
Такого не бывает. Ваши претензии никому не интересны
Тревоги должны быть и громкие, это жизни людей
І якої гучності повинна бути тривога вночі? Так,щоб всі попросинались при зачинених вікнах? У всіх стоять додатки про оголошення повітряної тривоги на телефонах.
Указка• 16 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
У меня академ, я слышу сначала область, потом Киев. Беличи.
Тревога по улицам дать не могут и не утрируйте, 5 минут не идёт!
Идет и больше потому что не синхронизировано. У меня бывает сбитие слышу, а тут еще один динамик тревоги включается
неДоЖиру• 16 апреля 2025
Ответ дляОколовита
У людей має бути вибір
І всі вони прокидаються від сирени Виключно?
Околовита• 16 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Не у всех стоят. Знаю пожилых людей и нет у них этих оповещений
Да, что бы проснулись
Околовита• 16 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
И от сирены тоже. Такие правила войны. Сирена должна быть и её должен услышать даже ребенок
неДоЖиру• 16 апреля 2025
Ответ дляОколовита
Да, что бы проснулись
Ну вы же понимаете,что это бред. Чтобы все проснулись- это она должна быть в каждую квартиру ззведена. Сон у всех разный, кто- то крепко спит, ему нужно громче. У кого- то окна закрыты. Если человек переживает о тревогах,чтоб не пропустить- он ставит себе громкое приложение ни телефон,чтоб наверняка
А не надеется на то,что его разбудит сирена за окном..
неДоЖиру• 16 апреля 2025
Ответ дляОколовита
Это вы сами придумали? Сирена- это оповещение, а не будильник.
Басноплетка• 16 апреля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Кто туда ходит?
Басноплетка• 16 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
А вы что хотите??? Это безопасность!! Я лучше проснусь, узнаю в чем дело, пойду в укрытие, если где то у меня, чем не услышу и никогда не проснусь! Вот жеж люди, все не так!!
Да, не так. Люди спать хотят. А вы можете и днём подпрыгнуть, так как вам пофиг
Околовита• 16 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ещё скажите, что от неё не просыпаются.