Мао_Мяо• 16 апреля 2025

Сирена в Києві це якесь катування

5 хв цілих цей динамік в вухо, мертвого разбудить.
Ледве засинаю після одної, так через 5 хв знову. Це просто якесь знущання над людьми! Через один шахід на околицях спати нікому не дадуть! Треба щось робити з цим!
автор Мао_Мяо • 16 апреля 2025
В чому проблема зробити 1 хвилину щоб ті кому не цікаво ходити в укриття, спали далі? А не слухали ще декілька хв і ще й повторно і намагались все одно спати?
Тюрюнь_Тюнь• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Так навіщо 5 хв це слухати? Цей крик динаміка? У мене і на телефоні є. Але навіщо робити так щоб ніякого сну не буде після? Чи ви не спите через шахід в області / на околиці, а йдете в укриття?
По перше, шахед не на околиці зараз, а в центрі. По друге, ну не вам з Лук´яновки, жалітися на тривогу. Мало прилітало? Чи ви троль?
Физрукая• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Та який троль?! Вам подобається ота кононада? Поки люди в областях сплять спокійно, я і моя мама важко засинаємо після цієї тривоги. І кажу ж, через 5 хв була ще одна, хто з району лукьяновки, підтвердить
Так то вам от мамы надо съезжать, а не на сирены жаловаться. Градус накалился
Лагшмивара• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Ніхто через сирену не піде, яка б гучна і противна вона не була. Серед ночі через шахед на окраїні у нас ніхто не ходить в підвал
Если в области не собъют, то через 5 минут он будет на правом берегу.
Всех анонимов аноним• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Лукьянівська. Одна дуже гучно, немов вставили динамік в вухо, потім чуть тихіше, і через 5 хв ще одна.
Район ваш сами знаете какой получаемый, там сирена должна быть как минимум полчаса для вашей же безопасности.
автор Мао_Мяо • 16 апреля 2025
Доречі, можна відразу по динаміку було б говорити, дронна небезпека чи ракета.. а то після цього волання ще й «повітряна тривога», наче без слів не ясно. Мені дуже жаль тих, у кого ці динаміки навпроти вікна. Напевно тільки в Києві така гучна і довга тривога.
Кудлата хмаринка• 16 апреля 2025
вместо создания этой темы давно бы спали спокойно
Статус Ква• 16 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Тю, тетке надо поругаться)
Prervana• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
От нас к вам минут за 8 долетает, с околиц. Как раз успеете проснуться
Дама_из_рекламы• 16 апреля 2025
Та, взимку, коли вікна зачинені ще нічого, а влітку я часто прокидаюся, бо близько установка стоїть. А ще від відбою, ну нащо про це вже оголошувати, у всіх є телефони. Або принаймні ні треба по два рази повторювати: ’Відбій повітряної тривоги’.
Cаванна• 16 апреля 2025
Краще сирена ніж осколки в лице
Laluna1993• 16 апреля 2025
Понятно, мовные срачи уже приелись, теперь вот у троллей здешних новая методичка - разводить срач за сирену!
Ну-ну.
Laluna1993• 16 апреля 2025
Аж жир с экрана капает!!!
Мороженная курица• 16 апреля 2025
В ІФ раніше була 6 хв. Багато хто скаржився, скоротили десь до 2хв
Замороженная селедка• 16 апреля 2025
Та, выключить их нахрен, зачем они нужны.
маминаБубочка• 16 апреля 2025
Києву ще пощастило. Є міста, де сирена виє кожні 30 хв, в потім ще на відбій.
Упругая попка• 16 апреля 2025
А у нас ее и вовсе не слышно. На улице да. В квартире только если окна настежь открытые и тишина вокруг. Но отдаленно очень
Лукава Кішка• 16 апреля 2025
Беруші в допомогу. У Харкові приміром часто сирену часто просто не встигають включати, поцікавтеся у харків´янок, як воно, прокидатися від вибухів а не сирен.
Атиква• 16 апреля 2025
Интересно, надо будет засечь сколько у нас воет
Пилосмок працює• 16 апреля 2025
Я на лукьяновке. Ничего подобного. Сирены как сирены. Вообще не просыпаюсь иногда.
Красота неземная• 16 апреля 2025
Ви перший раз сирену чуєте?
Грушки-яблочки• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Багато де тривога 1 хв, ефект той самий. А тут після цею сирени просто стрес серед ночі. Може вам так не кричить в квартиру.
Міняйте квартиру
ФсеСама• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Перетерпиш, або пакуй валізи, спати їй заважають
СкрипяСердцем• 16 апреля 2025
Ответ дляМороженная курица
Взагалі то 10хв..І не скорочували.
Хоча дивлячись де ви саме)
Кинг-Конгша• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Все одно ніхто через сирену яка б вона була гучна не піде і це мають враховувати ті, кто робить такі звукові знущання!
Це ви не ходите. А моя подруга з Лук´янівки спускається на перший поверх. Бо в неї вже два рази вікна і двері вилітали.
Кинг-Конгша• 16 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
А многим некуда в укрытие идти
Ну, при прямому попаданні ніяке укриття не врятує.
А ось від хвилі можно і в коридорі пересидіти.
Тому я в укриття не іду, але якщо щось близько летить - виходжу в загальних коридор.
Кинг-Конгша• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вас врятують беруши.
А когось - сирена.
Позитивна• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Полностью с вами согласна. У нас сирена орет до 20 раз на дню. Естественно многие никуда не спускаются в убежище. Когда она установлена рядом - это жесть
Язвочка• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Мій брат живе на метро академ, та ще й біля динаміка, теж скаржиться що нестерпна сирена. А тут я бачу всім подобається отой вереск.. напевно ви просто не проснулись від неї як я! А я проснулась.
На академе тоже долго орет. Пусть не трындят тут
Околовита• 16 апреля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Вы как бы хотите жить в войну комфортно без сирен и тревог. Без неудобств
Такого не бывает. Ваши претензии никому не интересны
Тревоги должны быть и громкие, это жизни людей