Вітаю. Купую чоловіку зазвичай одяг на Нескт ХЛ для високих, рубашки там тільки двох кольорів в цьому розмірі. Можливо є на некст для інших країн більший вибір? Бо не знаю як подивитись це. Або порадьте сайт де 2 метрового хлопчика можна гарно вдягнути. Дякую
ГонУрова дівка• 16 апреля в 08:23
На англійському дивіться. Розмір там такий буває, є моделі, яких нема на укр. Версії
мадамГрицацуева• 16 апреля в 08:30
У мене син 202 см, то майже все знаходимо вживу в магазинах. Проблема лише зі спортивними брюками/ костюмами, то їх шиємо на замовлення.
Ответ длямадамГрицацуева
ми з маленького міста,немає таких магазинів,купую онлайн. А тут на свято запросили,треба відповідний одяг
Ответ дляГонУрова дівка
передивилась там також немає в наявеості((