Коко На Страже• 16 апреля в 08:33
Больничнный по беременности
Если готов к оплате стал 11 апреля,сколько времени отводится бухгалтеру чтоб подать заявку в пенсионный?
Щастя-здоровля• 16 апреля в 09:01
Листок непрацездатності з причиною непрацездатності “Вагітність та пологи” вважається виданим через сім календарних днів з дати відкриття листка непрацездатності.
На восьмий день листок непрацездатності у звʼязку з вагітністю та пологами набуває статусу “готовий до сплати”.
Після цього лікарняний для призначення допомоги по вагітності та пологах розглядається роботодавцем протягом трьох робочих днів.