Кнопкотиць• 16 апреля в 09:59

Коты чувствуют человеческую беременность

Миф или реальность?
Пушап Мі мі• 16 апреля в 10:00
кот вам шо доктор из УЗИ кабинета? Миф.
автор Кнопкотиць • 16 апреля в 10:01
Ответ дляПушап Мі мі
кот вам шо доктор из УЗИ кабинета? Миф.
Ну я ж не для себя спрашиваю, просто интересно,слышала типо многие рассказывали шо кот прям чувствовал беременность и не отходил от человека,вот и спрашиваю,верят люди в это или нет
Рожева юбка• 16 апреля в 10:04
Ответ дляКнопкотиць
Я -то думала что они есть хотят,а это я беременная. ...
автор Кнопкотиць • 16 апреля в 10:05
Ответ дляРожева юбка
Прикиньте,сама в шоке
ПультОт_БМВ• 16 апреля в 10:10
Не знаю про котов, но моя средняя дочка начала рисовать рисунки, что у меня в животе ребенок. Живота не было, мы ей не говорили ничего.
Бжоли-бандерівці• 16 апреля в 10:14
Перша моя вагітність завмерла на ранньому терміні, але я про те ще не знал. Так от мій завжди спокійний котик просто сідав навпроти живота і шипів, щерсть аж дибом ставала((((
А потім на УЗД вже і я шипіла від відчаю.....
На інші дві вагітності, які були після цієї, кіт не реагував ніяк
Чесно брешу• 16 апреля в 10:22
Моей кошке было по барабану на беременность
Но очень нравилось спать в кроватке с дочкой в уголке
Не кую, не мелю• 16 апреля в 10:58
Ответ дляБжоли-бандерівці
Подскажите, а на каком сроке была замершая? Были какие-то симптомы?
Бжоли-бандерівці• 16 апреля в 11:29
Ответ дляНе кую, не мелю
Завмерла на сьомому тижні. Симптомів взагалі няіких. Не боліло, не мазало. Дізналась тільки на першому плановому УЗД, тоді було 11.5 тижнів
Не кую, не мелю• 16 апреля в 13:21
Ответ дляБжоли-бандерівці
А не було якихось негативних наслідків для організму що не одразу виявили?
Бжоли-бандерівці• 16 апреля в 15:22
Ответ дляНе кую, не мелю
Зробили вакуум. Наслідків не було ніяких. В кінці того ж року завагітніла знову. Ось старшій дитині вже 11 в цьому році
Без комплексів• 16 апреля в 16:56
мій кіт реагував на вагітність, мостився зі мною біля пуза, я ще навіть не знала, що вагітна, але здогадувалася, його поведінка була підозріла )))