руки_Крюги• 16 апреля 2025
Не нараховується національний кешбек
Помітила, що за останні покупки не нараховується кешбек. Останнє нарахування ще 12.04, хоча покупки роблю щодня. Не змінювала ні картку, ні банк, дія оновлена, навіть магазини ті ж (Велмарт, АТБ). І точно брала продукти, які беруть участь, але в дії нема нарахувань. Можливо, хтось стикався з таким?
Рожева юбка• 16 апреля 2025
Я заметила только, что цены на товары, на которые этот кешбек есть, подняли либо на его размер, либо даже немного больше(
руки_Крюги
• 16 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
у мене нараховується
А який в вас банк? У мене Моно.
Бачу_майбутнє• 28 апреля 2025
Ответ дляруки_Крюги
А який в вас банк? У мене Моно.
У меня не начислилось ещё за начало мая с варуса , наверное его не будет.
И после 23 числа нет вообще начислений, хотя чеки почти каждый день