Сметчица• 17 апреля 2025
Почуття провини
Матусі, порадьте як справитись з почуттям провини, воно мене гризе щодня. До пологів вирішила що буду робити щеплення дитині. Дитинка народилась здоровою, батько був на пологах. Як перевели в палату, десь через 2 години, запитали чи будете робити щеплення від гепатиту в. Я сказала, що так рано ні, а чоловік каже давай в пологовому зробимо його. Я із вдячності, що він мене підтримував на пологах і він батько дитини має право вирішувати теж погодилась, подумали, що в пологовому дитина під наглядом 3 дні і безпечніше зробити там . Потім я почала детально вивчати тему вакцинації, і пошкодувала, що так рано зробили, ризикували дитиною. Донечка здорова, гарно розвивається, вже не один рік пройшов, а мене іноді накривае, яка я погана мати, навіщо погодилась на те щеплення. Психолог для мене фінансово поки складно, чи є якісь методи , як зменшити почуття провини?
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
За что чувство вины у вас? Если негативных последствий не было, то…? Дальше кстати вакцинацию делали?
Я тоже в роддоме сделала ребенку гепатит В, потом пожалела. Но и дальнейшую вакцинацию мы не продолжали.
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
ні від гепатиту не роблю, АКДС буду після 3 років робити платну
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
Почуття провини за що саме?
що так рано дозволила вакцинувати дитинку
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
в першу добу робили від гепатиту в пологовому?
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Ну так в платных то есть уже гепатит же. Может не во всех, я не уточняла конечно. Почему именно гепатит не делаете? А остальные делаете? Ваша логика кажется странной если честно
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Да. БЦЖ, гепатит Б и витамин К
Слушайте, ну вы после родов, впервые мама - это огромная нагрузка эмоциональная. Почему вы считаете, что должны в таких условиях принять неоспоримо правильное решение? Все мамы тоже люди, все ошибаются. Тем более с вашим ребенком все хорошо, то есть по факту и ошибки то и последствий не было
Україна наше все• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Ой ти ж Боже, бідна дитинка.
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
платні без гепатиту. від правця та поліомеліту хочу робити
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Так отдельно только полио есть. Остальное только в комплексе
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
тетраксим без гепатиту
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Да. БЦЖ, гепатит Б и витамин К
вітамін к і від гепатиту в першу добу , а БЦЖ на третю нам робили
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Я уже не помню точно. Нас через 2 дня выписали, так что вроде бы что-то на первые сутки, что-то на вторые. Но я тоже пожалела о своем решении и сейчас ничего бы не колола ребенку.
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
з дитиною все добре?
Тримаю свічку• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
з дитиною все добре?
Да. Никаких побочных эффектов не было. Просто позже я больше углубилась в эту тему. Поэтому приняла решение ничего не колоть больше
Сметчица
• 17 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
я теж пізніше дізналася, що багато хто відмовляється від щеплення від гепатиту в пологовому, тому ще караю себе, ще детально не вивчила це питання до пологів
Ласую колобками• 17 апреля 2025
Ответ дляСметчица
А коли на вашу думку можна було вакцинувати?
Сметчица
• 18 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
на наступний день хоча б
Ласую колобками• 18 апреля 2025
Ответ дляСметчица
на наступний день хоча б
А що саме це змінило б?
Сметчица
• 19 апреля 2025
Ответ дляЛасую колобками
А що саме це змінило б?
дитинка більше б адаптувалась