Латексне альтер ЕГО• 17 апреля 2025
Підкажіть будь ласка....
Любі матусі)) У дитини в школі буде благодійний Ярмарок)....багато хто готує страви різні (ну і я як мама теж), проте моя дитина теж хоче зробити вклад і надрукувати брелочки на своєму 3Д принтері.....Гляньте на фоточки, будь ласка, підкажіть, які з них симпатичні і які будуть діти і дорослі купувати на благодійному Ярмарку)
э брелочки рухливі, артикуляційні) кольори там у дитини теж ніби коло 5 є різниих
Які,наприклад, на благодійній Ярмарці купили б ви або ваші діти?)
Рухомі чи як просто монофігурка?
колір який переливається (типу замереон) чи моно колір (червоний, білий , сірий)?
Тваринок (котики, змійки, дракончики, аксолотлі) чи Майнкрафт?
Чи все ж патріотичну атрибутику придумати?
Буду вдячна за допомогу на шляху до підготовки до благодійної Ярмарки )
фото спробую закинути в коментарі)
Рухомі чи як просто монофігурка?
фото спробую закинути в коментарі)
Латексне альтер ЕГО
• 17 апреля 2025
Ответ дляTrye
Дякую, малий теж назбирав але не можемо визначитися який брати. Бо 3Д ручка вже лежить вдома )))
ми теж з 3Д ручки починали)))) але не раджу вам даний принтер...він надійний, якісний і один з кращих, але він немає АВС системи, тобто не має кольорового друку
наприклад якщо захоче дитина кольорову фігурку, то треба буде шукати ту яка має кольорові частинки окремо, і міняти пластик , це не дуже зручно
розгляньте від бамбулаб міні (ми його як наступний розглядаємо, ал ене наскладала дитина))) )....він менший розміром (бо наш доволі більший за нього) і має кольоровий друк..на нього в мережі більше можелей
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
тут я теж подумала з ще одною мамою...ми зробимо не великі вафлі, і упакуємо їх як ананаси))) бо ананаси теж мають типу квадратики)))) думаю так цікавіше буде ніж просто покласти на тарілку)
Да, чем необычный, тем больше покупателей. Так всегда было
Латексне альтер ЕГО
• 17 апреля 2025
заодно похвалюсь останньою фігуркою дитини)))) тут вже і я мусіла підключитись, бо ті ж очі треба булонайти))) але тепер хочу собі забрати цього котейку))))
Намакушка• 17 апреля 2025
спасибо за полезную тему - теперь я знаю один вариант подарка детям на будущее
Латексне альтер ЕГО
• 17 апреля 2025
Ответ дляНамакушка
рада що теж стала комусь користною))))