Танго утрьох• 17 апреля в 23:43

Омечаете ли вы 9 мая?

Омечаете ли вы 9 мая? И считаете ли вы этот день праздником?
Борщик• 18 апреля в 00:10
Ответ дляОсвічую темряву
Уважить погибших? В Германии есть такие памятники?
Да, есть.
ША! я прийшла!• 18 апреля в 00:11
Ответ для100%
Може тому що радянські генерали мільйони українців для цієї ’пабєди’ на м´ясо кинули? Може це день пам´яті чи скорботи.
Повторюсь - Праздник победы.
Борщик• 18 апреля в 00:12
Ответ для100%
А німецьким носите? Все таки люди бік о бік Польщу в 1939 захоплювали, сумісні паради в Бресті, в Москві проводили. Бойові товариші.
Ну можете нести, раз так думаете
Гладиолус• 18 апреля в 00:12
Автор, мій дідусь 1937 року народження, дитина війни. Звісно, день перемоги в його юність та в юність моїх батьків, та моє дитинство, був 9 травня, та питання ніхто не ставив. Не прийнято. Інтернету не було. Була лише пропаганда. Бачила фото і радянських часів, лозунги, плакати, паради, кульки та прапорці. Багато пафосу та «обязаловки». Дідусь брав червоні гвоздики та йшов на могилу невідомого солдата. В обхід всіх цих пафосів. Скромно, інтелігентно, тихо. Бо це сумне «свято». Вже в моє дитинство в незалежній Україні також згадую трансляції з кацапстану по тв, шабаші, гулянки в цей день, багато фальші. До речі, я так розумію в них досі нічого не змінилося. Але мій дідусь до останнього в цей день сам по собі (іноді зі мною) покладав тихо квіти до могили невідомого солдата. Тому вшановуйте памʼять, як вам зручно. Якщо тема провокативна, то хай вам щастить. 8 травня день вшанування памʼяті. Але думаю, багатьом українцям зараз не до цього взагалі. Мій дідусь все життя казав, що найстрашніше - це війна, тепер я його зрозуміла. Бажаю, щоб сварки у вашій темі не вдалися.
Маруська Му• 18 апреля в 00:12
Ответ дляОсвічую темряву
И печально, что через 100 лет и наша война может восприниматься так, как сейчас воспринимается Вторая мировая… Так, как скажут. Скажут, что должны стыдиться - и наши предки будут стыдиться 🤷🏻‍♀️
Конечно будут Деда мороза уже стыдятся
Україна понад усе!• 18 апреля в 00:12
Удалено администрацией...
Всех в сад• 18 апреля в 00:13
Ответ для100%
Де платять, туди й носить
Санька-4b93• 18 апреля в 00:14
Ответ дляТанго утрьох
Катюшу?
Сніги- сніги.
Послушайте, вам должно понравиться
Хачапууури• 18 апреля в 00:15
Ответ дляХвостПистолетом
Нет , считаю праздником 8 мая. А каким образом вы предлагаете ’отмечать’ 9 мая? Парадом дедов ?
9 мая - день колорадський тряпочки ))
Борщик• 18 апреля в 00:15
Ответ дляВсех в сад
Де платять, туди й носить
А где платят?
Kidstaff Bot• 18 апреля в 00:16
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Санька-4b93• 18 апреля в 00:19
Эх, рано анонимов сняли. Придется теперь автору в новой теме издалека заходить- с рецептов для отмечания 9 Мая
Елена1265• 18 апреля в 00:29
Ответ для100%
А сколько кинуто в сегодняшней войне украинцев ради будущей победы?
Oksania_mama• 18 апреля в 00:30
Ответ дляБорщик
Что значит отмечаете? Мы сейчас в Германии и носим цветы 9-го Мая к памятнику советским солдатам.
В Германии до сих пор есть памятник советским солдатам? В российском посольстве что ли?
завитушка• 18 апреля в 00:31
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
російські фашисти зараз за парєбріком потрясають кістками мертвих дідів.
1 раз в рік - 9 травня можна побачити цю фантасмагорію
завитушка• 18 апреля в 00:33
Ответ дляЕлена1265
а скільки росіян кинуто, заради чого? землі російським нацистам мало?
Oksania_mama• 18 апреля в 00:34
Ответ дляША! я прийшла!
Повторюсь - Праздник победы.
А где еще в мире празднуют победу с таким размахом, как в совке и в рашке? Просто интересно.
Мама Никитки-2• 18 апреля в 00:37
Автор, у мене до вас зустрічне питання, ви 24 лютого відмічаєте? Тоже для когось свято…
Мама Никитки-2• 18 апреля в 00:38
Ответ дляХвостПистолетом
Як може бути святом День пам’яті? 🤦🏻‍♀️
Nataliiazp• 18 апреля в 00:42
Не отмечаю и не отмечала никогда, просто в этот день вспоминаю дедушку и смотрю один фильм. Дедушка прошел всю войну, ветеран и при его жизни 8 мая парадов не было, только 9.
Санька-4b93• 18 апреля в 00:42
Ответ дляЕлена1265
Ради выживания, к сожалению
Мама Никитки-2• 18 апреля в 00:42
Ответ дляДикая Роза
Родичі, які пройшли війну святкували, тож і ми святкуємо.
В мене дід війну пройшов. Жодного доброго слова ні про перемогу ні про владу від нього не чула. Завжди пив не цокаясь, як на поминах.
І не зрозумів мене, коли я запитала про святкування.
Дідо був дуже розумним. Сказав, а шо святкувати? Мільйони знищених життів « суками комуністами» ( це дослівно)
Мама Никитки-2• 18 апреля в 00:43
Ответ дляТанго утрьох
Это у ’вас’ нет, а у ’ нас ’ есть.
У вас це де? В твері? Сусідня тема ваша?
Елена1265• 18 апреля в 00:43
Ответ дляСанька-4b93
Ради выживания, к сожалению
А тогда иначе было?
JaSonechko• 18 апреля в 00:44
Девочки, на форум заползла ***. И спрашивает она вовсе не о 9 мая, перлах политиков и т п.
Ну не ведитесь на ее труды.
Мама Никитки-2• 18 апреля в 00:44
Ответ дляОсвічую темряву
День победы
Капитуляция немцев была в 23.01, разница с Германией - 1 час у нас, соответственно, у нас уже было 9 мая
А капітуляцію в мацкві підписали, чи всеж таки в Берліні? Різниця по часу зі штатами мінімум 6 годин. День пам’яті 8 травня
промокашка• 18 апреля в 00:45
Ответ для100%
Це ж скіко вам років, що ваші діди дійшли до Берліна? Їм тоді, до речі, скільки було?
А чого дивного? Моєму діду було 17 років , ще й не було повних 16 як на війну забрали , мені зараз 40 , я добре памʼятаю діда і добре памʼятаю як розповідав історіі про війну , збирались вони з друзями , багато хто з пораненнями чи контузіми , хто глухий на вухо хто сліпий на око в кого нога одна одноі коротша , я всіх добре памʼятаю , для них це було свято , карнавалу не влаштовували а так більше посиденьки з піснями і спогадами
Санька-4b93• 18 апреля в 00:45
Ответ дляЕлена1265
А тогда иначе было?
Так о том и речь, в чем праздник, если эта победа далась ценой миллионов жизней? День скорби и памяти.
JaSonechko• 18 апреля в 00:46
Ну вынырюй уже, автор. Или кишка тонка без анонимов?
Nataliiazp• 18 апреля в 00:50
Ответ дляМама Никитки-2
А наш вообще ничего не рассказывал, сказал это было и всё. Всё, что знаем, это то, что задокументировано: где когда был, какие ранения и контузии. И бабушка молчала всю жизнь, она была военнопленной, никому ничего не рассказали, ни детям, ни внукам.