Я тут Живу• 18 апреля 2025

Робота касиром-консультантом, це норма що таке буває час від часу у мене?

Робота більш менш влаштовує, колектив теж. Але інколи бувають недостачі, пересорти, і я вже починаю думати що це я в усьому винна( хоча пробиваю все наче правильно, 10 раз перевірю перед тим як віддати людині товар, буває таке що в чомусь є сумніви то можу і камери за собою подивитись. Поки я була у відпустці за пересорти, недостачі ніхто не писав, до відпустки писали і тільки як я вийшла почалось...і інколи такі натяки з боку керуючої, що як тільки мої дві зміни минуло так і пересорт. Але чомусь як я починаю рахувати зони відповідальності і бачу що чогось не вистачає, хоча в тому місяці було все добре, то ніхто нічого не пише..пишуть тільки тоді коли мої зміни пройшли
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Что такое ’пересорти’? И каким товаром вы торгуете, автор?
Товари для дому(від посуду до краників)

Задираю носа• 18 апреля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Товари для дому(від посуду до краників)
А какая тогда там может быть просрочка? Извините, не понимаю. Это же не продукты.
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Я мала на увазі що ввести товар добавити в чек піти за товаром, і машинально забути його видалити з чеку і так продати (не просканувавши код) . Ну особисто я коли в мене питають за товар і яка ціна. І коли навіть є великий чек я все вводу вручну називаю ціну клієнтам. Потім іду за товаром який мені треба, видаляю той чек повністю і сканую все що принесла
Товар сеанується вже коли принесений на касу. І ніяк інакше. В так,якби ви не видалили чек, який створювали ’просто щоб подивитись ціну’, ви б обрахували покупця і він був вчинив скандал.
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Пересорт це коли наприклад є дві чашки одного виробника одна червона інша жовта. І коли по базі жовта є, хоча її не повинно бути, а червоної немає(а повинна бути), і навпаки. Надіюсь я доступно пояснила
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Ви чкась блаженна. Вам кажуть, що це схема для крадіжки, а ви - ’ні, ні тут всі порядні’ При цьому ще й вважаєте, що у вас хороша робота, на якій продавці викупають просрочений товар.
На данини момент робота конкретно для мене нормальна, що я можу знайти краще? Як нічого то доводиться працювати
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Скоріш за все, автор хоче дізнатися на скільки схема,якою вона користується, кинеться у очі керівництву. І як швидко всі кінці приведуть до неї
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляНеВРотик
Протерміновані чашки та крани

автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляЗадираю носа
Буває, ще й як буває) я сама не знала цього поки не почала працювати. В нас навіть є і прокладки(в них теж термін), і в клейонок..На посуді є термін, тому що з часом фарба може ставати блідшою і вже товар має не товарний вигляд так само з усім іншим
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так може сказати людина яка сама цим займається і не інакше
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Коли покупець питає ціну, то товар можна ввести вручну і сказати йому ціну. А коли він буде його купувати, то вже сама коробка сканується і тільки тоді товар відпускається
Говорю-балакаю• 18 апреля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Вы должны выкупать просроченные тарелки и прокладки? это как? а если вам не нужны эти товары?
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Викупляємо коли немає чим перекрити. Буває що товар не плюсі, і немає пересортів чи недостач. Тоді керуючий може поставити той товар на приход і перекрити терміни і все інше
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Ви не можете відкрити новий чек,поки не закрили старий. І якщо ви це не зробили, то пробили покупцю зайвий товар
автор Я тут Живу • 18 апреля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не пробитий чек спокійно можна видалити і відкрити новий
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Саме так. І знову не виходить випадково зробити пересорт, тільки спеціально