Оябунчик• 18 апреля в 19:02
Банківське золото і монети як інвестиція?
Дівчата поділіться своїм досвідом чи думками будь ласка. Почала вивчати це питання, бо боюсь залишитись з паперовими фантиками замість валюти. Її не так багато щоб вкласти в нерухомість.
Щодо золота є побоювання що це ліквідний актив і за необхідності його швидко можна продати.
Ухахайкина• 20 апреля в 13:04
Ответ дляОкsид
я взагалі дивлюся яка ціна продажу лому в ломбарді і не сильно вищу ціну шукаю покупки (ідеально було б звичайно купувати за ціною ломбарду, але ж😅). Гарна ідея, якщо попитати у знайомих, може хто буде здавати в ломбард своє золото і дати на 500 грн більше. Я дивлюсь на олх, але тут треба розбиратись щоб не натрапити на шахраїв, дивлюсь по ломбардам, там ціни не набагато вищі від ціни прийомки. Беру без камінців і вставок, то сміття за яке ви платите як за дрогоцінний метал.
Зберігаю поки вдома. Так, це взагалі не надійно, але ніхто не знає про мою заначку, а це найголовніше. Знімаю стареньку квартиру, ніхто й не подумає що тут може зберігатися. Але це питання також бентежить, тому також шось думаю.
Ви уявляєте як воно виглядає збоку?
Купуєте в знайомих, не одна людина знає що ви його купуєте і де живете..
Ухахайкина• 20 апреля в 13:08
Ответ дляОябунчик
є акції на золото? де їх купують?
Це називається фондовий ринок. Є спеціальні біржи, як для крипти. Там представлені тисячі різних акцій, в тому числі - на золото.
Ось пограйтеся як золото росте:
Коли США стабільний - воно дуже повільно зростає. А коли криза чи ідіотизм як зараз з Трампом - злітає до небес.
Тому ідеальний варіант - купувати різні сектори, в тому числі і золото. Але не лише одне золото.
Ось пограйтеся як золото росте:
Ответ дляУхахайкина
Ви уявляєте як воно виглядає збоку?
ну..може і не дуже варіант, я просто якось купувала у знайомої, але з нею давно не спілкуюсь, купувала під приводом що сподобалось, буду носити, за скарбнику ні слова. Підказую, як сама роблю, хотіла як краще
Ухахайкина• 20 апреля в 13:08
Ответ дляОкsид
я не розбираюсь в акціях, не довіряю тому що не можна потримати в руках. Але все те що купувала за три роки вже окупилось і далі у золота гарне майбутнє, а от з акціями чи валютою зараз нервують. Золото точно дешевше вже не буде, а от прогнозували що долар буде 50 грн коштувати в 2025 році, але спустився до 40, а в началі квітня взагалі 39 коштував, в новинах бачила.
Ви можете сказати, за якою ціною купували/продавали лом у 20тому році і цьогоріч?
Ухахайкина• 20 апреля в 13:35
Ответ дляОкsид
я почала в 22му році, купувала близько 1000 гривень за грам
А зараз скілки грам коштує?