Бідося• 18 апреля в 19:28

Чи можна на Пасху садити картоплю?

Усі вихідні, як раз є можливість поїхати на город, або потім ще тиждень чекати, це якщо все буде добре. Але ж кажуть, що свято велике, не можна нічого робити. Як ви вважаєте чи як у вас в сім´ї прийнято?
Ясамаякрасивая)• 18 апреля в 19:30
Якщо ви атеїстка чи мусульманка то так можна.
IQ 80• 18 апреля в 19:31
Навіть не знаю що сказати. Я не надто воцерковлена, але навіть мені на думку не спаде щось на городі робити у Великдень.
Садіть, раз всі вихідні. Уявляю обличчя ваших сусідів.
ВсеЧетко• 18 апреля в 19:32
Дебільне питання от таких людей
Раздражевская• 18 апреля в 19:34
Ответ дляIQ 80
...копающих огород
Божа кульбабка• 18 апреля в 19:34
В голову бы не пришло на Паску на огород выходить. Хоть и не фанатка веры.Верю для себя в душе
IQ 80• 18 апреля в 19:34
Ответ дляРаздражевская
...копающих огород
Думаєте, там ще є такі..еммм...цікаві люди?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля в 19:34
я думаю, для вас етсь отдельный котел в аду. ’для копающих огород на Пасху’
Ну ниче се• 18 апреля в 19:35
Это не просто большой праздник, это самый большой
Мудробаба• 18 апреля в 19:35
працювати ніколи не гріх, краще садить картоплю ніж в Паску напитися до свинячого виску. Якщо вже так дуже пече, то садіть після того, як в церкві перестане правиться.
Але це можна зробить і в суботу
Божа кульбабка• 18 апреля в 19:35
Ответ дляНу ниче се
Это ВЕЛИКИЙ праздник,я бы сказала
автор Бідося • 18 апреля в 19:36
Ответ дляМудробаба
Але це можна зробить і в суботу
Дякую. Бо чомусь набиратися під шашлик то людям не гріх, а садити, щоб було що зимою їсти, то ні, велике свято.
автор Бідося • 18 апреля в 19:37
А синіх тіток то ставлять віруючі, які у велике свято не вживають алкоголь і бажають людям тільки добра і подумки і у вчинках?
Ясамаякрасивая)• 18 апреля в 19:37
Ответ дляБідося
А скільки вас таких бажаючих саджати картоплю на Великдень?
Ви одна? Чи із сім´єю?
Мудробаба• 18 апреля в 19:37
Ответ дляБідося
в нас всі один раз на рік і тільки зранку стають дуже віруючими, поки в церкву з кошиками йдуть. А потім розбрідаються по домівках і забувають і за Великдень і за свято )
Ну ниче се• 18 апреля в 19:37
Ответ дляБідося
А не получится безнаказанно это сделать.
Все, что я делала в праздники или вс, всегда потом боком выходило
Освічую темряву• 18 апреля в 19:38
Колись у бабулі на Великдень і садили, бо всі вихідні, всі вдома, два города гуртом швидше ..доречі , дядько мій батюшка і не казав, що це гріх)
автор Бідося • 18 апреля в 19:39
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ви одна? Чи із сім´єю?
З сім´єю, звичайно. Взагалі від старих людей раніше чула,що нічого не роблять, поки в церкві правиться. Потім і хазяйство годувати треба, і працювати.
Ну ниче се• 18 апреля в 19:40
Ответ дляБідося
Вы за благословением пришли? Так это не к нам. Вот пойдете паски святить, так и попросите: ’Батюшка, благословите на Пасху картошку сажать ’
Аж видеть это хочется
Жена сантехника• 18 апреля в 19:40
Під лопату чи конем?
Аnnеt• 18 апреля в 19:41
не говорите картошке, что сажали её во грехе. она не узнает и всё будет хорошо.
Рятівник Малібу• 18 апреля в 19:43
Читая темы на Советчице видно что у многих уже в голове посажено...
Рятівник Малібу• 18 апреля в 19:44
Ответ дляЖена сантехника
Під лопату чи конем?
Хоть коня до греха не доводите
ИзЮмрудная• 18 апреля в 19:44
Ответ дляБідося
Мені від самої думки погано робиться. На Великдень навіть пташка гніздо не в’є ,а відпочиває.
Как нефиг делать• 18 апреля в 19:45
Ответ дляБідося
У вас немає родинних традицій? То садіть.
Ясамаякрасивая)• 18 апреля в 19:45
Ответ дляБідося
Тоді не бачу проблеми.
Якщо вся сім´я згодна то діло буде.
Рятівник Малібу• 18 апреля в 19:46
Ответ дляЖена сантехника
Під лопату чи конем?
На коне с лопатой
ИзЮмрудная• 18 апреля в 19:46
Ответ дляОсвічую темряву
Тому що ’батюшка’ .А якби був священник то був би в шоці від такого. І що це таке вітатися ’ с празднічком’.Слава Ісусу Христу в простий міжсвятковий час.А на Великдень Христос Воскрес.
автор Бідося • 18 апреля в 19:47
Ответ дляИзЮмрудная
Ну це вже зайве. Знаю,що є регіони, де так прийнято, але як на мене, це нездраво.
Божа кульбабка• 18 апреля в 19:49
Ответ дляРятівник Малібу
Хоть коня до греха не доводите
ХвостПистолетом• 18 апреля в 19:50
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Вам бы к доктору!