Бідося• 18 апреля 2025
Чи можна на Пасху садити картоплю?
Усі вихідні, як раз є можливість поїхати на город, або потім ще тиждень чекати, це якщо все буде добре. Але ж кажуть, що свято велике, не можна нічого робити. Як ви вважаєте чи як у вас в сім´ї прийнято?
ИзЮмрудная• 18 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Вам бы к доктору!
Тільки після вас.У вас прогул в того лікаря.
А шо сталося?• 18 апреля 2025
Ответ дляНу ниче се
Это не просто большой праздник, это самый большой
в світській країні, де свобода совісті гарантується Конституцією. Вас може бути більше, але у вас такі ж права, як і у нас, атеїстів.
А шо сталося?• 18 апреля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А скільки вас таких бажаючих саджати картоплю на Великдень?
Ви одна? Чи із сім´єю?
ніколи не саджала картоплю, але, блін, візьму лопату і піду дерева у саду в неділю підкопаю, як так це віруючим пече.
А шо сталося?• 18 апреля 2025
Ответ дляНу ниче се
Вы за благословением пришли? Так это не к нам. Вот пойдете паски святить, так и попросите: ’Батюшка, благословите на Пасху картошку сажать ’
Аж видеть это хочется
батюшки в РПЦ, звідки ви такі промосковські лізете?
Бідося
• 18 апреля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
У вас немає родинних традицій? То садіть.
А чим це заважає родинним традиціям? Попрацювали, а потім всі разом сіли поїсти пасочок, ковбаски печеної.
Впораюсь зі всим• 18 апреля 2025
Как говорила моя бабушка: Робить і їсть не гріх. Но я бы на Пасху не стала, лучше отдохните.
Диви яка я пава!• 18 апреля 2025
Ответ дляБідося
Дякую. Бо чомусь набиратися під шашлик то людям не гріх, а садити, щоб було що зимою їсти, то ні, велике свято.
Мені просто цікаво, а що станеться, якщо на тиждень пізніше посадити картоплю?
Бідося
• 18 апреля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Дощів немає, вітри і сонце палить. Треба садити, поки волога ще хоч трохи в землі є. Тому у даному випадку тиждень часу може бути критичним. Але дійсно, напевно, будемо чекати, тут усі так розійшлися, наче каміння з неба падати буде.
Диви яка я пава!• 18 апреля 2025
Ответ дляБідося
У вас є завтра- субота))) якщо настільки критично...
ИзЮмрудная• 18 апреля 2025
Ответ дляБідося
Гірше ,ніж каміння...
ИзЮмрудная• 18 апреля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Страстий тиждень є пустим тижднем.Садити не можна ,бо не буде врожаю. Не пишіть шо забобони. З цікавості перевіряли не один рік. Нічого не родить.
Диви яка я пава!• 18 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Я й не збиралася саджати, це ви автору кажіть.
ИзЮмрудная• 18 апреля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Надіюсь прочитає.Навіть ножами ми не користуємось.Завжди стараємось навіть гострі предмети в руки не брати. Хіба пасочку порізати і все.
Алина-1240• 18 апреля 2025
Знаете, уж лучше огород садить и жить по совести, чем постоянно срань творить, в празники изображать святого и так по кругу)
котопёс• 18 апреля 2025
Мы когда ездили в село и был только один выходной садили, но бабушка говорила после 14 .00 хотя бы, бо люди будуть судити)))
Как нефиг делать• 18 апреля 2025
Ответ дляБідося
Не зрозуміло навіщо ви створили тему тільки
Яйцеголовая• 18 апреля 2025
Ответ дляБідося
В суботу можна садити.
Дійсно вже дуже сухо, у нас пісок, сьогодні навіть поливали.
САМ_ТАКОЙ• 18 апреля 2025
Ответ дляНу ниче се
Чего праздник? Для кого праздник? Смешные люди.... Особенно праздник для тех, кто пост не соблюдать, кто на исповеди не ходил и прочее..... А работать не грех и никогда работа грехом не была. Всё эти праздники и отказ для работы, это всего лишь момент, что бы отдохнуть от рутины и расслабится и не более!
Синди Кроуфорд• 18 апреля 2025
Тю, садіть, якщо вам зручно.
Зараз вже ніхто не звертає уваги свято-не свято...краще ніж їсти і спати )
Укр_жіночка• 19 апреля 2025
Ответ дляБідося
А синіх тіток то ставлять віруючі, які у велике свято не вживають алкоголь і бажають людям тільки добра і подумки і у вчинках?
что значат эти синие тетки? Я думала, что просто несогласие - так это и не страшно.
Укр_жіночка• 19 апреля 2025
Ответ дляБідося
З сім´єю, звичайно. Взагалі від старих людей раніше чула,що нічого не роблять, поки в церкві правиться. Потім і хазяйство годувати треба, і працювати.
я как то цветочки сажала.
Ногу сломала.
2 операции.
Теперь на Пасху сижу смирно.))
Ногу сломала.
2 операции.
Теперь на Пасху сижу смирно.))