Кейтлин• 21 ноября 2012

Если отца ребенка лишат родительских прав, будет ли у матери статус матери-одиночки?

Здравствуйте! Девченки, может кто-то сталкивался... Скажите, если отца моего ребенка лишат родительских прав, будет ли у меня статус матери-одиночки? И буду ли я иметь право получать от государства пособие на ребенка, как мать-одиночка? Жду совета!
Tanik@• 21 ноября 2012
Основания для лишения есть. Но матерью одиночкой вы не станете. На алименты все равно имеете право.
irishkaor• 21 ноября 2012
Чинне законодавство визначає поняття «одинока мати» досить чітко: до одиноких матерів (а також батьків) належать матері (батьки), котрі не просто не перебувають у шлюбі, а взагалі не мають у свідоцтві про народження їхньої дитини (чи в рішенні про усиновлення) запису про батька або ж цей запис зроблено в установленому порядку державним органом РАГС за вказівкою матері дитини, тобто заява батька дитини на визнання ним батьківства відсутня, а ім’я та по батькові записані зі слів матері.
irishkaor• 21 ноября 2012
а в вашому випадку батько офіційний був таки!!!
автор Кейтлин • 21 ноября 2012
Спасибо!