Кондуктор маршрутки• 18 апреля в 23:04

Поведінка чужих дітей до своєї

Дівчата і хлоп´ята. Трапилась ситуація, хочу почути вашу думку, чи правильно я зробила.
Сьогодні прийшли гості до моєї матусі. У мене є син 5 місяців, прийшла жіночка і в неї дочка 7 років.
Дитина прийшовши додому до нас, полетіла в кімнату до малого. Як в себе вдома. У сина сьогодні щось сльози, драконився, ця дівчинка прийшла-А давай іґрать с нім? Кладі єго вот сюда! (Показує на коврик) кажу- він плаче, яке гратись?
Ок... Потім бере іграшки його, цокотить у нього поміж очей, цей плакати знов давай, кажу- не треба, йому не приємно, і забираю плавно іграшку.
Потім- А ідьом на улицу с лялєй! Кажу- він зараз буде спати!
Вона тут х*як накриває його одіялом, кажу- на вулиці жара, не треба, це не лялька, не треба так поводити себе з ним.
Вона така- о а што єта? І до мого нічника космонавта.
Кажу- мені чоловік подарував щоб ми з сином кайфували вечорами
Вона хватає давай в розетку тикати, кажу- обережніше.
Я поки взяла включила його(відвернулась буквально секунд 25-30), цікаво ж думаю їй, малий лежав на ліжкові біля мене по середині, думала міняти памперс, вона його бере, підіймає, не правильно, не спитавши, голову назад закинув малий, да не різко але сам факт... Я як гарконула кажу-ВИЙШЛА ВОН, НЕ ТРОГАЙ ДИТИНУ, ще раз його тронеш відірвало руки! Не дай бог навредиш! Питай хоча б!
вона побігла до мами цієї своєї жалуватись те що -Тьотя накрічала! Слава богу швидко після цього звалили з мого дому.
П.с. да да, дитина, але ж можна запитати було?
ТайТаке• 18 апреля в 23:52
Честно говоря не понялм чего на автора накинулись .
Странно что 7летка так себя ведет с ребенком . 7 это не 5.
И если все описанное автором так и было то все верно она сделала.
Туфли в чешуе• 18 апреля в 23:52
Ответ дляНеробименінерви
Идея, конечно, рабочая. Намешала всего по чуть-чуть, срач на 4 стр.
скоро заглохнет, ибо скучновато и немного неумело
Нет бы написать, что гости переселенцы с востока, бросили свою кошку с парализованной бабушкой на соседей или еще какой-то перчинки поддать
автор Кондуктор маршрутки • 18 апреля в 23:53
Ответ дляПоліцейський патруль
Вы лучше бойтесь вырастить мамкину корзиночку. Невестке тоже будете угрожать руки оторвать? Уже вижу типичную свекровушку
Не порівняйте дитину яка ще не може себе захистити фізично, навіть сказати що їй не зручно, і дорослого чоловіка
Коренная киевлянка• 18 апреля в 23:54
Ответ дляКондуктор маршрутки
Та меня що завгодно хай роблять, аби тільки не нанесли травму моїй ляльці 😃 бо знаю що бешена, і боюсь за нього страшенно
Звичайно, що тут краще дивитись за своєю дитинкою👍🏻 щоб потім не дай Бог що, не звинувачувати себе. Хоча потім дитинча піде і це новий величезний стрес для мами 🙈
Бо буде часто падати ,набивати шишки. Але поки не думайте про це, насолоджуйтесь материнством ☺️❤️
Нічний дожор• 18 апреля в 23:54
Ответ дляОливьЕЖечка
Ото вас криє думаєте ваша ляля 5місячна така не буде в 7 років?
Сім років це не три, чи чотири, в голові вже щось має бути.
Да, я блондинка!• 18 апреля в 23:54
Ответ дляОливьЕЖечка
Та ні ну шо ви , я памʼятаю як кумі жалілася як здоровенні дівки по 4 роки допікали мою лялю двох рочків на дитячому майданчику , дразнили іі такі вже дорослі , мені кума тоі каже ну ти що, вони. Малі ще самі чого ти ? Що 4 що 2 яка там різниця )) ого думаю , нічого собі вже які оно , моя то зовсім ляля , ну нічого то з першою дитиною так зазвиичай , потім попустить 😂
автор Кондуктор маршрутки • 18 апреля в 23:54
Ответ дляТайТаке
Фізично нічого не зробила, дитину не чіпали поки мою не почали брати на руки за що я злякалась, гаркнула? Ну с ким не буває, але тут і мову приплели до цієї теми😃
Поліцейський патруль• 18 апреля в 23:54
Ответ дляКондуктор маршрутки
Для мамки ее корзиночка всегда ,,лялька,,
ТайТаке• 18 апреля в 23:54
Ответ дляЛо Шарик
А ви вихована? В вашем возрасте да не в состоянии объяснить 7ми летней где границы в гостях и куда нельзя заходить, где личное пространство и личные вещи, причем доступным и цивилизованным языком? Мрак просто
Со своим чудом тоже так будете?
А мать зачем ?
Неробименінерви• 18 апреля в 23:55
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну, учится человек писать. Подождемс)
автор Кондуктор маршрутки • 18 апреля в 23:56
Ответ дляКоренная киевлянка
Хай набиває, коли вже сам впоратись з ними зможе то хай, а поки, я хвилююсь за малечу
Ло Шарик• 18 апреля в 23:56
Ответ дляТайТаке
А мать зачем ?
Ну так надо было позвать мать, раз автор не компетентна сама отстоять свои границы
Ответ дляПоліцейський патруль
Та нє, не дай бог, не порівняйте пісі каки і духи
ТайТаке• 18 апреля в 23:57
Ответ дляЛо Шарик
Выпроводила ж.
И еще раз , в 7 лет нормальные дети соображают что с маленькими так себя не ведут .
автор Кондуктор маршрутки • 18 апреля в 23:57
Ответ дляЛо Шарик
Мадам пила кохвє
Головний кошак• 18 апреля в 23:58
Дети непосредственные, но четко чувствуют границы, если их ставить. Просто надо было сразу четко сказать: мы играть не будем, я сейчас успокаиваю малыша, выходи пожалуйста. И все. А вы не давая твердого запрета соответственно как бы сделали вариант - все можно. А раз Вы сразу не запретили, ребенок воспринял это так, будто Вы поддерживаете игру с ним и вел себя как в своих играх.
Тут главное из этой ситуации вынести не то, что девочка виновата, а то, что Вы свои границы расставляете только тогда, когда доведут.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 апреля в 23:58
Ответ дляКондуктор маршрутки
Во во, дуже 😀
Не знаю, автор, 5 мес - это конечно малыш. Вам надо было сразу той девочке сказать спокойно, что ваш не настроен с ней общаться. Вы просто довели ситуацию до ручки, но в целом понимаю вашу реакцию. Я тоже один раз попала в подобную (с племянниками), но не орала на них и не грубила, просто уехала. У малого думала нервный срыв случится, так они его достали. После этого всегда говорю про «не хочет сейчас играть», но сразу, не жду, и это всегда работают
Да, я блондинка!• 18 апреля в 23:58
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну цитаты на русском уже неплохо )) я считаю
Ло Шарик• 18 апреля в 23:59
Ответ дляТайТаке
Выпроводила ж.
Адекватные взрослые тем более так себя не ведут
И соображают кого куда стоит допускать
Поліцейський патруль• 18 апреля в 23:59
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мадам пила кохвє
Так а маме своей вы претензию предъявили за ужасающий контингент, с которым она спуталась?
автор Кондуктор маршрутки • 18 апреля в 23:59
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Походу це теж буде моїм статусом перед малими дітьми
ТайТаке• 18 апреля в 23:59
Ответ дляЛо Шарик
И соображают кого куда стоит допускать
Автор вилимо думала что реьенок нормальный. Ошиблась, с кем не бывает .🤷‍♀️
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 00:00
Ответ дляПоліцейський патруль
Так, моя мама теж в шоці була
Злюка бобер• 19 апреля в 00:01
Ответ дляОливьЕЖечка
То вона з вами ж не була в кімнаті?
І так, ви не мали права погрожувати, сварити чужу дитину. Все що не подобається - кажуть батькам, а не дітям. На місці тієї мами я б вам теж язик вкоротила.
Бо ваш бубочка маленька, а то дилда 7 річна
Тільки 7-річка може й придавити 5-місячного, або впустити головою вниз, а 5-місячний навіть захиститися не може і нічого сказати навіть.
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 00:01
Ответ дляТайТаке
Нормальна чи ні- ми не лікарі щоб ставити діагнози. Те що дуже активна так, і поки гралась сама не торкаючись малого(ну носик трогала, п´яточку) то ок, але після підйому його, страшно стало і серденько моє полетіло в п´яточки
автор Кондуктор маршрутки • 19 апреля в 00:02
Ответ дляЗлюка бобер
От і я про це
Да, я блондинка!• 19 апреля в 00:02
Ответ дляТайТаке
Выпроводила ж.
Соображают стеснительные и те у кого есть младшие братья сестры , есть очень активные дети которым хоть тресни , они не плохие и в них родители вложили воспитания не меньше просто шило не дает сидеть ни секунды и таких да лучше сразу как тут писали за дверь ☺️
Поліцейський патруль• 19 апреля в 00:02
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так, моя мама теж в шоці була
Ну значит русскоговорящих больше приглашать к себе не будете. Надеюсь хоть без психологов справитесь с этой вопиющей ситуацией
Ответ дляПоліцейський патруль
Та насрати на мову, якою б вона не говорила
Поліцейський патруль• 19 апреля в 00:04
Ответ дляКондуктор маршрутки
А откуда вы?
И ваши гости ?