Кондуктор маршрутки• 18 апреля в 23:04
Поведінка чужих дітей до своєї
Дівчата і хлоп´ята. Трапилась ситуація, хочу почути вашу думку, чи правильно я зробила.
Сьогодні прийшли гості до моєї матусі. У мене є син 5 місяців, прийшла жіночка і в неї дочка 7 років.
Дитина прийшовши додому до нас, полетіла в кімнату до малого. Як в себе вдома. У сина сьогодні щось сльози, драконився, ця дівчинка прийшла-А давай іґрать с нім? Кладі єго вот сюда! (Показує на коврик) кажу- він плаче, яке гратись?
Ок... Потім бере іграшки його, цокотить у нього поміж очей, цей плакати знов давай, кажу- не треба, йому не приємно, і забираю плавно іграшку.
Потім- А ідьом на улицу с лялєй! Кажу- він зараз буде спати!
Вона тут х*як накриває його одіялом, кажу- на вулиці жара, не треба, це не лялька, не треба так поводити себе з ним.
Вона така- о а што єта? І до мого нічника космонавта.
Кажу- мені чоловік подарував щоб ми з сином кайфували вечорами
Вона хватає давай в розетку тикати, кажу- обережніше.
Я поки взяла включила його(відвернулась буквально секунд 25-30), цікаво ж думаю їй, малий лежав на ліжкові біля мене по середині, думала міняти памперс, вона його бере, підіймає, не правильно, не спитавши, голову назад закинув малий, да не різко але сам факт... Я як гарконула кажу-ВИЙШЛА ВОН, НЕ ТРОГАЙ ДИТИНУ, ще раз його тронеш відірвало руки! Не дай бог навредиш! Питай хоча б!
вона побігла до мами цієї своєї жалуватись те що -Тьотя накрічала! Слава богу швидко після цього звалили з мого дому.
П.с. да да, дитина, але ж можна запитати було?
Кондуктор маршрутки
• 21 апреля в 13:53
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Наприклад так:
Дівчинка захотіла взяти дитину, і взяла неправильно, поки я не бачила. А потім хотіла ще...
Взагалі без цитат.
Шановна, не тупіть
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 апреля в 14:45
Ответ дляКондуктор маршрутки
Шановна, не тупіть
Я щодо вашого хамства я вже зрозуміла ще коли прочитала про ’руки відірву’.
Доросла дівчинка• 22 апреля в 15:01
Тут банальне невиховання дитини. Мама мала проконтролювати свою кровинку. Ви тут ні до чого. Ви терпеливо відповідали.