Chloia• 19 апреля в 11:31

Чи є форум де шукають загублені/переплутані посилки з Ukraina exspres?

Прийшла не моє замовлення але на пакунку мої дані ! Можливо є якісь спільноти де хтось теж шукає свою посилку, бо на перевізника надії нема в них все добре !!
Твоя подружайка• 19 апреля в 11:40
Ось такий знаю.
Колдунья-вещунья• 19 апреля в 11:45
в смысле нема? верните перевозчику
анна 1986• 19 апреля в 12:20
Почему вы не вернули перевозчику? У меня была такая ситуация,привезли от Виктории Сикрет,я на данные не смотрю,часто получаю и много,распаковала,так как тоже от них ждала,но смотрю не мое,набрала курьера ,он подъехал и забрал! А потом нашел мою и привез!
автор Chloia • 19 апреля в 12:35
Ответ дляанна 1986
Етикетки і номер замовлення мій, сам одяг не мій 🤦‍♀️
Вони запит створили але вже наперед сказали що це магазин помилився
автор Chloia • 19 апреля в 12:36
Ответ дляКолдунья-вещунья
в смысле нема? верните перевозчику
Видно ви через них не замовляли нічого, там коли пів посилки пропадає вони руки вимивають і відповідальність з себе знімають ! Ті відео що вони зкидають ні про що!
автор Chloia • 19 апреля в 12:42
Ответ дляанна 1986
Якби так все просто було🤣
Я думаю людина чия посилка буде шукати ще більше ніж я бо набагато вартісніша ! На дзвінок в фірму мені вже наперед сказали що то напевно магазин помилився, на створений запит відповідь - чекати 5 днів щоб вони відео зкинули розпаковку посилки! Нажаль я вже не раз за калась з їхньою відповідальністю і цими відео ні про що!! Коли пропадають речі з посилки і в них немає як завжди !!
111златуника111• 19 апреля в 12:43
Добрий день! В мене пропали два трекінги з топами Kelvin Klein , писала їм запит, відповіли, що шукатимуть і надішлють відео, але його так і не надіслали. Побачила вашу тему і пишу сюди, може хтось отримав мої треки та відгукнеться. Колись мені теж прийшли не мої , я їх відразу повернула. Але мої нажаль так і не знайшлися
автор Chloia • 19 апреля в 12:46
Ответ для111златуника111
Ото ж… вони мені наперед сказали що то магазин помилився, повірте мені така посилка попалась що магазин би не помилився … але це таке я хочу своє замовлення
Був період що з складу Англії в мене з посилок пропадало по кілька речей! Вони аналогічно нічого не зробили а ті відео їхні ні про що!!
111златуника111• 19 апреля в 12:52
Шкода, що через їх недбалість та байдужість люди не отримують свої замовлення, які так ретельно замовляли
автор Chloia • 19 апреля в 12:54
Ответ для111златуника111
Саме чи добре чи погано а це особисто моя посилка яку дуже чекала(((
Раніше замовляла через містекспрес але там тарифи так підняли ((
всіх шкода ..