Люблю кетчуп• Изменено 19 апреля 2025

Буллінг зі сторони свекрухи. Порадьте як бути

Вона язвить
Говорить командним тоном
Може батькам щось таке сказати , як помело
Немає відчуття подяки в неї, немає поваги
Батько поремонтував їй сантехніку - вона і не подякувала. Зверхньо подивилась неначе раби
Вона принижує моїх дітей, каже що вони некрасиві, кажуть шо вони такі як я
Ну то понятно.. я погана невістка, люблю чоловіка, займаюсь дітьми і не слухаю свекруха. Бо в її словах 0 правди! Вона буллить мене, моїх батьків і моїх дітей
І не так стрьомно за себе, бо я вмію фільтрувати інфу і пропускати мимо вух
Стрьомно за дівчат моїх, зо вона знижує самооцінку , показуючи що в них не так - а на стправді вона нам заздрить
я Кукарача• 19 апреля 2025
Мені здається, це конкуренція. Якщо свекруха одна, без чоловіка, її чіпляє ваша родина, чоловік, діти, вона біситься, що в неї все не так і на вас свій поганий настрій виміщує. Нічого ви не зробите, вірніше що б не зробили, буде не так. В неї дуже багато вільного часу і вона сумує. Тому вона аналізує вашу поведінку або бездіяльність, мовчання або красномовство, скажете щось-погана, не скажете, буде буліти, що мовчите значить немає чого сказати або почуваєтеся винною. Це той тип відносин, в яких жодна відповідь на питання не є правильною. Чоловік не допоможе, бо по-перше вона його виховала, то для нього це норм, по-друге не хоче псувати відносини з рідною матірʼю тим більше, що вона його не чіпає. Будете жити в пеклі, поки не станете для чоловіка поганою, саме цього вона і добивається, читай вище-конкуренція. Тому якщо не хочете витрачати родину та чоловіка-свекруху на вихід
автор Люблю кетчуп • 19 апреля 2025
Ответ дляя Кукарача
Яка ж ви розумна жінка!!
Так, свекор помер
Вона сама єдина
І керує моїм чоловіком неначе він її
В плані зроби те або те, а він має критичне мислення та допомагає або нафіг посилає
Але я не можу нафіг послати
Як вона на мене каже шо я сіра миша, я пусте місце , з помойки мене взяли і я маю бути вдячна
Це вона так думає.. але ясне діло що все інакше
Вона королева
Аноним_• 19 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви знаєте прикол
Як я кудись хочу їхати то свекруха просить і її взяти з собою, бо мені ж буде важко з дітьми
І підговорює чоловіка
А чоловік сердиться що я не хочу з нею їхати
Нічо нічо, от накопите негативу стільки, що з болячок не вилізете, тоді і зуби виростуть. Принаймі в мене так.
Аноним_• 19 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Яка ж ви розумна жінка!!
Так, свекор помер
Вона сама єдина
І керує моїм чоловіком неначе він її
Але я не можу нафіг послати
Вона королева
Якщо все інакше, то коли чоловіка вдома не буде кажете цій кАралеві, що нічна кукуша передує, денну. І що зробите їй веселе життя, якщо вона продовжить так себе вести. І чоловіку теж добрих звезли вставте, щоб не розслаблявся а вирішував питання з своєю маман.
автор Люблю кетчуп • 19 апреля 2025
Ответ дляАноним_
Так
Згідна з вами
І знаєте що, поки я дітей годую вечерею
Чоловік із мамою надворі гуляють, їм же треба 10000 шагів
І ось я відчуваю що іноді він говорить її ж словами.. тобто вона йому там щось розповідає і вчить як житт
А потім я чую від нього це
Аноним_• 19 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так
Згідна з вами
І знаєте що, поки я дітей годую вечерею
А потім я чую від нього це
Робіть висновки
ЗабежАЛОЧКА• 20 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Але яку мені тактику вибрати щоб вона мене не вчила як жити?
Тактика уникання - придумувати собі задачі і менше в хаті сидіти?
Тактика ігнору- усміхатись так так , але робити по своєму
Тактика не дивитись в очі - не можу на неї дивитись, нудить

Але я не можу поставити на місце її
Я відчуваю себе слабкою, що чоловік не підтримає мене(
Тактика така: це ваше життя, не давайте його зіпсувати, в очі кажіть, що вам не подобається. В мене така свекруха, три раза почула від мене все, що я думаю і відступила, чоловік не втручався, але, за замовчуванням завжди на моїй стороні, він її сам ледь терпить. Вам сил, не уникайте її, я б навпаки пікреслювала свої рішення і те, що це мій дім і моя родина, в неї була своя родина, а зараз вона повинна бути вдячна, що в неї є дах над головою.
Вкуси мене• 20 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
В одній хаті нажаль( вона переїхала в наш дім відколи повномаштабна
Вже 3 роки терплю(
За патли і виставити з хати з матюками і мордобоєм.