Діліться історіями. Це були таємні симпатії чи доходило до стосунків?
Смячиком• 19 апреля в 21:20
Так.Я нав´язувалася,мене відшили.Секс був пару разів у нього в машині.
А я женатая• 19 апреля в 21:23
Ответ дляСмячиком
У нього хтось був?
Як саме ви навʼязувались і як він поводив себе?
А я женатая• 19 апреля в 21:24
Так, багато разів були взаємні симпатії з неодруженими
Ні в що не переросло 🤷🏻♀️
Омлетик• 19 апреля в 21:25
Знаю, що в мого чоловіка була закохана колега. Думаю вона йому теж подобалась. Між ними флірт був 100%. Інтиму не було
А я женатая• 19 апреля в 21:25
Ответ дляОмлетик
Ви нормально до цього ставитесь?
ЕлькиПальки• 19 апреля в 21:26
Всё произошло внезапно, он приобнял, когда я была расстроена и плакала, а я его в ответ поцеловала в щёчку в благодарность, а дальше пошло поехало, три года встречались, расстались по моей инициативе.
Был не женат.
Єдина Країна• 19 апреля в 21:27
Пришла работать в компанию, работаю месяц и все говорят о парне - Артур то, вот Артур приедет, мы скучаем за Артуром А этот парень был в длительной командировке, даже любопытно стало - что за фрукт. Мне даже пришлось с ним заочно общаться по телефону по работе. Приехал этот фрукт перед НГ, а 9 сентября все гуляли на нашей свадьбе))) Никаких интриг, любовь с первого взгляда, увидела и решила - он мой. Сына назвала в честь папы, 11 лет вместе.
Підмітайло• 19 апреля в 21:27
Ответ дляОмлетик
Откуда такая уверенность?
В мене було 2 таємні симпатії (хоча думаю, що вони здогадувались) і помічала, що до мене теж нерівно дихають
Смячиком• 19 апреля в 21:33
Ответ дляА я женатая
У нього хтось був?
Ні,він небув на той час у стосунках.Я хотіла з ним серйозні стосунки,а він насміхався наді мною.
А я женатая• 19 апреля в 21:34
Ответ дляСмячиком
Так а ставився до вас як?
З чого взяли, що насміхався?
А я женатая• 19 апреля в 21:34
Ответ дляЄдина Країна
Хто зробив перший крок?
Омлетик• 19 апреля в 21:41
Ответ дляА я женатая
Ви нормально до цього ставитесь?
Та якось нормально напевно. Бісили моменти коли були від неї поздоровлення чи якісь повідомлення. він її постійно на роботу підвозив, дратувався якщо щось не виходило.
Я просто спостерігала ніби з боку на це все.
Була впевнена, що нікуди він не піде. Розуміла, що він людина, що може ж всяке бути. Час минув. Все пройшло. Якби я влаштувала істрики - тільки гірше б робила.
Омлетик• 19 апреля в 21:42
Ответ дляПідмітайло
Откуда такая уверенность?
Про що? Про інтим) впевнена на всі 1000%
Марс атакует• 19 апреля в 21:55
Да, симпатия сильная. И взаимная, как оказалось. У него были отношения. Я не захотела ломать их. Понимала тогда, что могла бы. Но решила не портить себе карму. Дружили потом уже долго) думаю, что правильно поступила
Марс атакует• 19 апреля в 21:56
Ответ дляЄдина Країна
Прикольная история)
Соображалочка• 19 апреля в 21:58
Пардон за офтоп, не по темі: бачу ви часто пишете без аноніма. У вас бан ?
Смячиком• 20 апреля в 06:49
Ответ дляА я женатая
Так а ставився до вас як?
З чого взяли, що насміхався?
Як це з чого?Поведінка його,слова,вчинки.
Рання пташка• 20 апреля в 13:41
Ответ дляСмячиком
Вас відшили не тому що ви нав´язувалися, а тому що ви саме себе зневажаєте. Отримав що хотів і пішов собі іншу дурочку шукати.
Рання пташка• 20 апреля в 13:42
Як на мене, то найбліьш поширене місце для знайомств та стосунків