всегдаДаДа• 20 апреля в 14:22
Амоксиклав при ангіні, пробіотик?
Христос Воскрес, дівчатка!
Зі святом всіх!
2й день дитина хворіє, тест підтвердив ангіну. Лікар приїхала, подивилася, назначила антибіотик Амоксиклав 500, але пробіотик каже не треба. Доньці 8 років, перший раз приймає антибіотик, тому не в курсі, чи дійсно зараз з Амоксиклавом не призначають лактобактерії якісь.
Дякую. Гарного дня!
Зі святом всіх!
Дякую. Гарного дня!
Майор Медуза• 20 апреля в 14:27
Лікар чарівна.
1. Амоксілав при ангіні заслабкий.
2. Обов´язково завжди потрібно пробіотики.
1. Амоксілав при ангіні заслабкий.
Подвійна веселка• 20 апреля в 14:28
Пробіотики не потрібні ніколи.Це недоказові препарати, які цивілізований світ не використовує.
А шо сталося?• 20 апреля в 14:30
Ответ дляМайор Медуза
Лікар чарівна.
1. Амоксілав при ангіні заслабкий.
Для дитини достатньо
Блондинка в Шоколаде• 20 апреля в 14:32
Если логически подумать, то если антибиотик убивает бактериальную инфекцию, то и лакто/бифидо- бактерии он убьет. Есть смысл их пропить после завершения курса антибиотика, если появился дискомфорт. Но и вреда, если будете пить параллельно (разнося по времени), не будет (как и эффекта).
А шо сталося?• 20 апреля в 14:32
Ми в Англії, так вже разів 5 антибіотики пили, різні лікарі призначали так ні разу ніхто пробіотики не призначав. Зараз теж дитина пьє, я даю йогурт саморобний з бактеріями.
неДоЖиру• 20 апреля в 14:32
Ответ дляПодвійна веселка
Меня одну бесит эта «доказованість»?
всегдаДаДа
• 20 апреля в 14:33
Ответ дляА шо сталося?
Ох, ми в Англії рік прожили...навіть згадувати не хочу їх медицину
Шкварочка• 20 апреля в 14:33
Ответ длявсегдаДаДа
Бедняжки,надеюсь,теперь дома и довольны.п.с.Моему ребенку именно в Украине без особой надобности назначали АБ за год аж 11 раз.Как вспомню,так вздрогну.Кстати,ангину тоже ставили,оказалась потом розеола.
А шо сталося?• 20 апреля в 14:34
Ответ длявсегдаДаДа
Я вас розумію.... сама лікую, але хоч антибіотик можуть прописати.
Подвійна веселка• 20 апреля в 14:34
Ответ длянеДоЖиру
Меня одну бесит эта «доказованість»?
Выпейте гидазепам
Тундиринда• 20 апреля в 14:38
Ответ дляПодвійна веселка
а який світ ви вважаєте цивілізованим?
Столічна штучка• 20 апреля в 15:19
Ответ дляПодвійна веселка
В Польше поголовно назначают с Аб пробиотики
Столічна штучка• 20 апреля в 15:19
Ответ длянеДоЖиру
Меня одну бесит эта «доказованість»?
Меня тоже бесит
Столічна штучка• 20 апреля в 15:20
Ответ длямиссАрфография
Ентерол призначають з будь яким антибіотикем
Он слабий
С Аб лучше пить Ентерожермину,после Аб потом бифідобактерии
Латвийские_Номера• 20 апреля в 15:39
Ответ дляМайор Медуза
Лікар чарівна.
1. Амоксілав при ангіні заслабкий.
Можно конечно и пробиотик НО только после отмены антибиотика