40каградусная• 20 апреля в 16:35
Дівчата, в кого вітіліго...
...а саме - на грудях та зоні бікіні, як до цього поставився ваш чоловік чи хлопець перед першим інтимом?
В мене найбільше воно виражено під білизною, я постійно використовую автозасмагу, щоб вирівняти шкіру, але все одно - це виглядає не гарно.
Почала зустрічатись з новим мч і діло йде до інтиму, але я боюсь(
Боюсь, що коли він це все побачить, або скаже -фу, або взагалі втече...
Минулий хлопець мав псоріаз, то ж він спокійно до цього ставився, він знав що бувають невиліковні хвороби.
А як на таке реагують інші чоловіки? Поділіться будь-ласка, я хочу морально налаштуватись...
Пошаманю• 20 апреля в 16:37
Обожают мои пятнышки. Абсолютно спокойно отношусь и относятся. Никогда ничем не мазала. Не занимайтесь ерундой
40каградусная
• 20 апреля в 16:39
Ответ дляПошаманю
Знаєте...я б хотіла не займатись єрундой, але, коли кожна друга людина, яка їх бачить - тикає пальцем й питає А ШО ЦЕ? З такими очима ніби привида побачила - це не так легко...
Та прям багіня• 20 апреля в 16:40
Не создавайте себе проблем, чтобы потом героически с ними бороться! Не бывает идеальных людей, разве что на фото после фотошопа!
Пошаманю• 20 апреля в 16:40
Ответ для40каградусная
Где это такие люди? Сколько живу, никогда в жизни никто не тыкал и не спрашивал.
ДеньгиНеСдаю• 20 апреля в 16:40
У меня руке есть никогда не комплексовала по этому поводу есть и есть . А если кто то умничает шлите далеко и надолго к сожалению неадекватов у нас много
40каградусная
• 20 апреля в 16:42
Ответ дляПошаманю
Вам пощастило)) В мене це постійно - колеги, родичі, знайомі. Навіть сторонні люди в черзі колись шушукались що це в неї, лишай мабуть...
Вимагаю спілкування• 20 апреля в 16:53
Ответ для40каградусная
У меня на спине и предплечье, причем много и крупные. Никто не лез с вопросами. У вас окружение тупое, мягко говоря )
Аноним_1859• 20 апреля в 17:54
Питають що, я відповідаю дисхромія шкіри, відсутність меланіну, не заразно. Не лишай)))) І все. Ще ніхто не тікав і не бридував