Физрукая• 20 апреля 2025

Хто після школи втік у репетиторство? Чи вдалося суміщати?

Пропонують декілька годин взяти в школі, щоб там з´являтись 1-2 дні
Але в мене вже є чіткий графік учнів, зранку і в обід. Чи варто пробувати?
Чи це навпаки буде незручно?
Для стажу, вислуги років на майбутнє?
Рожки-да-ножки• 20 апреля 2025
Кума тримає 5 годин на тиждень в школі (два класа), тому що подається на різноманітні програми, навчання, де потрібно бути прив´язаним до школи. Постійно свариться, що на школу витрачає купу часу, а оплата за місяць як від 1 її учня на репетиторстві :) але не кидає. В цьому році атестувалася на вищу категорію, без школи це теж було б важче.
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
От я про час і витрати нервів, не хочу взагалі в школу подаватися...а родичі наполягають, що це робота в державній школі по трудовій і буде вислуга років і тд...
Дикая Роза• 20 апреля 2025
Працюючи в школі легше найти учнів для репетиторства.
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляДикая Роза
А якщо вони вже є?)
Дикая Роза• 20 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
А якщо вони вже є?)
Буде більше 🙂
Звісно, якщо Вам це потрібно
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляДикая Роза
Буде більше 🙂
Звісно, якщо Вам це потрібно
Так, але проблема вже у встановленому розкладі, обід і ранок і перші одини вечора зайняті, куди ще втулити уроки в школі, переважно зранку, до того ж репктитосртва додаткові)
Играю у края• 20 апреля 2025
Який у вас буде стаж на 0,4 чи менше ставки?
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Не знаю, типу все одно якийсь буде. Я не прихильник школи
Дикая Роза• 20 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
Вас на роботу береть з травня? З вересня всеодно розклад потрібно знову робити новий.
Играю у края• 20 апреля 2025
Для мене школа і репетиторство абсолютно різні сфери. В школі треба не лише викладати предмет, а половину зусиль втрачати на заспокоєння притрушених. Я захоплююсь людьми, які тримають дисципліну в класі незалежно від інтересів учнів, це дійсно майстерність, але собі такої долі не бажаю.
Ви спокійно заробите собі стаж на 2й чи 3й групі. Меншою кров´ю.
Играю у края• 20 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
Ой, стереотипи якісь рудиментні, не слухайте їх. Чого ж вони туди не рвуться? А потім всякі заходи, розбор польотів, відкриті уроки, тиждень предмета в середеій школі, звітуй все це.
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Так парадокс у тому, що мама в школі працює і хоче,щоб я туди пішла...типу молоді працюють плюс репетиторство і шикарно живуть, що не можна просто вдома сидіти, що школа через забор і тд...
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляДикая Роза
Ще не беруть, це я собі таке думаю
Играю у края• 20 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
Мама молодець. Прекрасно, що вона не втратила почуття престижності своєї професії. Може, дійсно, у вас класна школа :))))
У мене багато подруг працюють в школі. Свят-свят-свят, навіть якщо вони вважають, що нічого едакого не розказували.
БоВжеВільна• 20 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Скажіть, будь ласка, якщо не секрет, скільки отримує ваша кума за місяць у школі?
Чому запитую, бо в нашій школі навчання до 9-го класу, потім треба буде кудись поступати чи до коледжу чи до ліцею. У мене син ходить до музичної школи, йому подобається. Всі мої знайомі кому я розказую про це, фукають що я дитину туди віддала - за їхньою думкою це загублені роки навчання за інструментом. А от мені здається, що після 9-го класу можна піти навчатися у музичний коледж, потім отримати вищу освіту і якщо не вдасться влаштуватися на роботу у театр (що скоріше за все, бо туди тільки самих талановитих беруть або по блату), то піти працювати у звичайну школу вчителем музики та підробляти приватними уроками гри на струнних інструментах для дорослих.
Мені всі знайомі розказують що у школі заробляють 5 копійок - але ж у вчителів робочий графік нормальний. Я, наприклад, не хочу щоб мої діти упахувалися на заводі як я за 12 годин за зміну (зарплатня у мене добра в т. ч. за рахунок доплат за шкідливі умови праці).
А якщо молодий вчитель працює у школі на повну ставку, то яку зарплатню приблизно він отримує?
Мені немає в кого спитати, у мене знайомих вчителів немає (у моєму колі спілкування майже всі на заводах працюють). Хотілося би для дітей кращого, і професію щоб обрали нормальну.
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Не зрозуміла вас, чесно кажучи
БоВжеВільна• 20 апреля 2025
Авторе, якщо не секрет, яку вам зарплатню пропонують?
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Не знаю, тут справа не в зарплатні, на неї не проживеш. А в трудовій, щоб офіційно були відрахування
БоВжеВільна• 20 апреля 2025
Ответ дляФизрукая
Ну а приблизно яка зарплатня, можете будь ласка сказати?
Наприклад, інженер-технолог на підприємстві ’Мотор Січ’ отримує 11-13 тисяч. На підприємстві групи ’Метінвест’ 20-25 тисяч, але туди беруть якщо є вакантні місця тільки з досвідом роботи, який можна отримати на ’Моторі’. Але екологія на ’Метінвесті’ не дуже.
Мені просто хочеться знати, за яким направленням мені краще вмовити сина вчитися - за технічним щоб колись став інженером (і працював за графіком понеділок-п´ятниця 7:00-15:30, іще їздити на роботу) або за музикальним (дитині подобається музика, школу де працювати вчителем музики теоретично можна знайти поруч із домом якщо там є вакантні місця, на роботу можна не вставати у п´ятій ранку та приходити на 8:15 десь?).
Ну будь ласочка, скажіть, вчитель у школі якщо на повну ставку, заробляє не менше ніж інженер на ’Мотор Січ’? Можете прямо зарплатню вашої мами не писати, мені не потрібна інформація скільки заробляє досвідчений вчитель з вислугою років, мене цікавить скільки заробляють вчителі на початку відразу після закінчення вищого навчального закладу.
А взагалі важко вчителем на роботу влаштуватися?
Кондуктор маршрутки• 20 апреля 2025
Я працюю і вчителем і репетитором. Без школи ,то не було б такої кількості учнів на додаткові заняття.
А ось і я• 20 апреля 2025
Вчитель без стажу і категорій заробляя менше ніж на моторі. Інженер це не рівно завод!
лаМпочка• 20 апреля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Можна так само займатися приватними уроками, це досить не погано оплачується.
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
На початку 7000. Не губіть дитині життя, короткий робочий день того не вартий
автор Физрукая • 20 апреля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
В мене переважно дорослі люди діти то вічні відміни занять канікули болячки і відсутність грошей влітку
Пенек Возмездия• 20 мая 2025
Ответ дляБоВжеВільна
А как его туда возьмут?
Если все занято пенсионерами?
Погуглите вакансии на ворке и роботе.
Я так проверчла перспективность ’ учителя рисовпния’. В киеве было, но совсем мало, в обл центрах - никогда
Пенек Возмездия• 20 мая 2025
Ответ дляБоВжеВільна
7-8 тысяч и +2 тыс в од, как молодой спец.
С музыкой загранку часто едут в оркестры.
А сын са что думает?
Многх танцовщиков и бальников отдают на ин яз. И язык ддя поездок и подстраховка на будущее.
Но это если ребенок умен и устдчив