котопёс• 19 апреля в 19:37
Випускний 4 клас
Доброго дня!
Які є варіанти проведення випускного для 4 класу, через місяць свято, а ідей нуль, підкажіть, будь ласка)
Краля-Галя• 19 апреля в 19:39
Добрий день: поїздка (екскурсія), розважальний центр, аніматори на природі...
котопёс
• 19 апреля в 19:43
Ответ длярукиЖимолости
😂 у родителей нет повода выпить?
выпить мы можем и без повода, мимо...
котопёс
• 19 апреля в 19:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Діти розходяться по різним школам чи залишаються в цій самій?
частково розходяться
ЕлькиПальки• 19 апреля в 19:47
А звідки вини випустаються...чи тобись куди переходять?
З садочку в школу чи з школи в коледж...шо там знов за ноухау в освіті
котопёс
• 19 апреля в 19:48
Ответ дляЗабула що?
А подарок учителю уже выбрали?)
питання в іншому, дякую!
котопёс
• 19 апреля в 19:49
Ответ дляЕлькиПальки
в середню школу з молодшої)
Вмію заміряти найкраще• 19 апреля в 19:58
Ответ длярукиЖимолости
😂 у родителей нет повода выпить?
У нас одну мамашу на новый год выносили, это был первый класс. Она была в род комитете и больше всех хотела праздник.
Барабан для дорослих• 19 апреля в 19:59
у нас був лазертаг на природі і потім святкування.
Можна ще розважальний центр з аніматорами, а можна пікнік і також запросити аніматорів.
Влітку варіантів більше.
Вмію заміряти найкраще• 19 апреля в 20:00
Не понимаю выпускных в 4 классе. Не понимаю выпускных, когда родители сидят и пьют. Маскимум, анимация для детей. И то, не надо из этого всего устраивать шоу.
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 20:01
Чесно, для мене дивні люди, які не вважають це приводом для святкування. Діти прощаються з молодшою школою й своєю першою вчителькою.
Й не так зараз у наших дітей й багато святкувань .
Чумацький Шлях• 19 апреля в 20:01
У моего ребёнка самый лучший выпускной был в кафе в парке: пригласили анимацию - они им по всему парку квесты устроили, когда стемнело- дискотека.
Было очень здорово и душевно
Чумацький Шлях• 19 апреля в 20:03
С учётом современных реалий - часто дни рождения или празднования устраивают в лазертагах на -1 этажах.
Можно как вариант
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 20:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Де Ви бачили , щоб автор спитала за батьків?
А чому б й не влаштувати шоу) нехай дітям запам´ятається)
Потребую апгрейду• 19 апреля в 20:12
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Восхищаюсь вашей мудростью. Как повезло всем, что вы зашли в эту тему и открыли всем глаза.
Точная копия плова• 19 апреля в 20:43
Мала багато випускних за своє життя. Варіанти : кафе з аніматорами, квест- кімната,пікнік на природі з естафетами( влаштовували вчителі фізкультури), кіно і парк атракціонів. Діти завжди були задоволені. І так,це дійсно свято- закінчення початкової школи!