Сиамская сороконожка• 20 апреля в 21:52
Вопрос к одесситкам
Девочки, а есть в районе Сити-центра, парка Горького магазины брендовых солнцезащитных очков, кроме Люксоптики?
Джага Джага• 20 апреля в 21:54
Зараз окуляри собі нормальні знайти це справжнє випробування.Таке гівно кругом.Менше ні ж за 3 тисячі нічого не купити і все якесь хренове.Я теж собі шукаю окуляри сонцезахисні.Все поміряв і нічого не сподобалося.Це справжнє випробування.Можливо ви не така вибаглива як я але для мене все що я міряв,абсолютно не підходить.
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 21:56
Ответ дляДжага Джага
Я вчера была на Гаванной, мне не подошли имеющиеся, ну и выбор так себе
Так я как раз вибаглива - хочется новые очки, все старые надоели
Джага Джага• 20 апреля в 21:57
Ответ дляСиамская сороконожка
Це не тільки в Одессі а і у всіх містах.І це не тільки про окуляри а і про одежу і про більшість речей.Кругом один хлам.За солідні суми.
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 21:57
Ответ дляДжага Джага
Я онлайн шмотки покупаю, если честно, мне почти ничего не нравится, но носить же что-то нужно)
Джага Джага• 20 апреля в 22:00
Ответ дляСиамская сороконожка
Я так само як ви купую.Або онлайн через магазини,якщо виходить щось знайти з нового або через ОЛХ рік або пів року шукаю щось брендове.Були з одеси окуляри Армані бу майже нові,десь за 1,5 грн.Поки оформляв олх доставку,забрали.І так далі.Зараз всі люди ловлять хороші речі на ОЛХ.Або замовляти з закордону щось нове або через олх чекати і шукати речей в хорошому стані.Але все це зараз стало якось дифіцитно і досить проблемно.
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 22:01
Ответ дляДжага Джага
Та ну это не оригинал за 1.5 тысячи
До полномасштабной за 1-1.5 тысячи в Изюме на пятаке продавались подделки под бренды
Сейчас от 10 тысяч и выше за оригиналы
Ашолюдискажуть• 20 апреля в 22:02
В сити есть люксоптика, в прошлом году была. А также была угол Королева и 25й чапаевской и там рядом еще Глазго.
А, увидела, что надо кроме нее.))
Джага Джага• 20 апреля в 22:02
Ответ дляСиамская сороконожка
Та ну это не оригинал за 1.5 тысячи
Сейчас от 10 тысяч и выше за оригиналы
Можливо це підробка.Я бачив Армані окуляри бу за 3 - 3,5 зараз знайду оголошення.
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 22:03
Ответ дляАшолюдискажуть
А, увидела, что надо кроме нее.))
Спасибо, поищу сейчас
В сити была в люксоптике, там очень маленький выбор
Джага Джага• 20 апреля в 22:03
Ответ дляСиамская сороконожка
Спасибо, поищу сейчас
Удалено администрацией...
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 22:05
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Ну, вроде неплохие, берите)
Ашолюдискажуть• 20 апреля в 22:06
На Космонавтов, между Филатова и Адмиральским, видела, проезжая, оптику 1st, но не была там.
Сиамская сороконожка
• 20 апреля в 22:06
Ответ дляАшолюдискажуть
Спасибо
Джага Джага• 20 апреля в 22:08
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну, вроде неплохие, берите)
Не знаю.Таке собі.Середнє.У всякому випадку потрібно міряти для початку.Кажуть що в них дуже якісна лінза і вони дуже легенькі що ти не відчуваєш що вони на тобі одягнені.Відчуття неперевершені.На олх і жіночі варіанти є.Я думаю що ви якщо задастеся ціллю то знайдете собі щось бомбічіске.