Королева краси• 21 апреля в 02:25

Неприємна ситуація

Незнаю що робити...сьогодні за вечерею ми з чоловіком їли і паралельно розмовляли по телеграму зз батьками. Чоловік налив собі 20 грам коньяку і випадково через мене пролив, він почав матюкатися ,батьки спитали що там таке ,я відповіла що він розлив і біситься і посміялася з цієї ситуації,і
чоловік витираючи серветкою пролитий коньяк спитав чи не ах...ла я і взяв в мою чашку з чаєм видавив з серветки цей коньяк і дивився із такою злостю на мене. Мені стало незрозуміло і дуже образливо ,тому я розплакалася і мовчки пішла в кімнату і весь вечір там просиділа. Переді мною ніхто не вибачився і не розмовляє ,значить мене вважають винною?
Забула що?• 21 апреля в 04:10
Плюнуть ему в борщ, как минимум.
sim_sims• 21 апреля в 04:46
Ответ дляКоролева краси
Шкода ...шкода що ж такі жорстокі люди як ви лукава кішка. В нас хороша сім´я ,вже така ситуація вийшла ,образливо мені бо до мене так ніколи не ставилися за 17 років ,ніч ,всі подруги сплять ,решила тут запитати погляду зі сторони ,бо мені болить ця ситуація...а тут ви ,пишете якісь бридкі слова до мене,не розумію чим я вас так довела. Добра вам побільше в житті може тоді добріше до людей будете .
Ви не працюєте, і ніколи не працювали? І освіти не маєте?
Из Виа-гры• 21 апреля в 05:15
Ответ дляКоролева краси
При мне матюкався ,де ж ви бачили людей які не матюкаються...до мене ні
Багато чоловіків не матюкаються при жінках…
Капуста Маша• 21 апреля в 06:18
Автор, не трепайтесь за столом со своими родителями. Просто спокойно ешьте вместе с семьёй.
Fashion_besties• 21 апреля в 06:26
Як 20 грам коньяку можна вичавити з серветки?
Ви усіма фактами маніпулюєте?
Скорая помощь• 21 апреля в 06:27
Ответ дляКоролева краси
Мій чоловік не матюкається, я не матюкаюся. Вважаю це звичайною ситуацією в нормальній сім´ї. Щодо вашої сварки - буває, що при свідках людина веде себе кардинально по іншому, намагається принижувати оточуючих і тим самим самозвеличуватись. Він при ваших батьках відчув себе приниженим тим, що розлив, а потім ще вашими словами і сміхом, а потім ще зрозумів, що остаточно добив свій імідж своєю неадекватністю. Тепер сидить і проживаю цю трагедію втрати Образу нормальної людини перед сім´єю. Йому не до ваших почуттів, Як будь-якому егоїсту.
Качка в тапцях• 21 апреля в 06:30
Я була б дуже наляканою, це реальна демонстрація ненависті. Псих якійсь, фу, вібісив. От чому жінки слабкіше- щоб чоловіків побільше вижило.
Fashion_besties• 21 апреля в 06:33
Ответ дляКоролева краси
Ні,не алкоголік. Сьогодні в честь свята хотів випити 20 грам коньяку за вечерею але і ті пролив
А налити ще не може 😃
Бредова якась історія
Бабайко• 21 апреля в 06:34
Ответ дляАnnеt
оужас. салфетку выдавил. какой-то детский поступок, детсадовская месть.
Вам мабуть щодня серветки вижимають в чайок? По вам й видно.
Ушла и Пришла• 21 апреля в 06:49
Ответ дляКоролева краси
Перші ,за 17 років . Не було раніше подібних проявів неповаги
Не врите хоть себе самой
Забризкана водою• 21 апреля в 06:51
У вас чоловік ідіот.
Ушла и Пришла• 21 апреля в 06:54
Ответ дляАnnеt
вы раздуваете слона. она заплакала из-за мелочи, а вы ей мозг полощите, что произошла трагедия.
Это не трагедия для нас, а для нее ещё одно разочарование в любимом человеке. Для него унижение от жены и родителей,не знаю чьих,если ее,то ещё обидней, плюс он возможно не трезвый был, не мог адекватно оценить ситуацию.
В семейной жизни большинство скандалов начинаются из-за ерунды.
ИграйМойГормон• 21 апреля в 07:33
Ответ дляКоролева краси
Це чудово ,зразкова сім´я у вас. А у мене чоловік міг мотюкнутися коли колесо на автомобілі міняв ,чи з кумом ремонт робив. А до дітей чи до мене не було мотюків до сьогоднішнього дня
Автор, никогда такого не писала тут как причину
Но присмотритесь
Обычно с проявлением другой, причем не обязательно реального адьюльтера, мужчина начинает анонсировать и проявлять неуважение
Тантрический кекс• 21 апреля в 08:04
Треба було чашку з чаєм на голову вилити, і мовчки піти з кімнати, а плакати не треба
Борщичок• 21 апреля в 08:08
Якась така дія дивна вашого чоловіка. Я не психолог, звісно, як ті порадниці, що відписалися вище
Але. Одне діло псіханути в моменті і кинути ту чарку на підлогу чи стукнути по столу, а потім відійти за лічені секунди, а інше- зібрати алкоголь в серветку і вилити в чай- це вже приниження, як на мене
В його очах -ви принизили його, а він віддзеркалив ваші дії у відповідь, причому з холодною головою.
Я инженер, меряю от 1• 21 апреля в 08:17
Он такой всю жизнь был у вас,просто вы этого не замечали или не хотели замечать ,а этот случай услышали родители и вам стало не по себе.
Такие люди не поменяется никогда
Я инженер, меряю от 1• 21 апреля в 08:25
20 грим это столовая ложка,не поверю в жизни,что он себе налил сколько,может 200
Бриджит_Фрикандо• 21 апреля в 08:30
Ответ дляКучМала
завтра уже ей на голову что-то выльет
Я б тоже вылила.
Если б разлила а муж на камеру ржал с этого
Бриджит_Фрикандо• 21 апреля в 08:32
Ответ дляДокладальниця
Не зразкова, а психічно здорові люди, які вміють тримати себе в руках.
У вас нервовий чоловік, ще і олень, що дозволив об вас витерти ноги, таким вчинком. Якщо йому цей вчинок зійде з рук, то далі буде і не таке.
Ви типова жертва, вже потроху виправдовуєте його.
Охренеть жертва
Разрешает себе смеяться над его проступками

Это пасивная агрессия, вообще-то
Пишу, не читаю• 21 апреля в 08:47
Ответ дляАnnеt
Он поступил как скот
Пишу, не читаю• 21 апреля в 08:48
Ответ дляЛика-прилипка
То есть, из-за вас он что-то разлил, вы обстебали его перед своими родителями, вообще не извинились, а теперь удивляетесь, что он разозлился?! При этом он вас не ударил, просто матерно ругнулся и, так сказать, дал вам ’напиться’ так же, как вы дали ему, то есть никак.

Надо бы побольше уважения к мужу иметь, и будет меньше проблем в жизни. Вы неправы, извинитесь, и дело с концом.
Писец.
Забризкана водою• 21 апреля в 08:55
Ответ дляАnnеt
Коли чоловік покриває матом через коньяк, я б не вважала це дріб´язком. Це був останній коньяк в його житті? Йому пофіг на почуття дружини? Чи він хамло від природи? Будь що не дріб´язок.
Забризкана водою• 21 апреля в 08:57
Ответ дляЛика-прилипка

Треш, ви реально себе вважаєте таким лайном і просите пробачення, за чужий мат і пролитий кимось коньяк?
Ленне-Рейма• 21 апреля в 08:58
опять нытье. где вы таких находите.
где ваше достоинство и почему не учитесь защищать себя.
не 16 же лет.
Забризкана водою• 21 апреля в 09:01
Ответ дляЛенне-Рейма
опять нытье. где вы таких находите.
не 16 же лет.
Їх шукати непотрібно, вони самі знаходять адекватних, тихих жінок, щоб над ними знущатись і принижувати. Не плакати треба а вилити коньяк на голову, всю пляшку. Я особисто просто розхирачила її об підлогу а заразом послала нах. Тому з такими як я, такі як чоловік автора, навіть не знайомляться.
Ленне-Рейма• 21 апреля в 09:05
Ответ дляЗабризкана водою
это точно. но если ты уже нашла такое быдло и согласилась на такую жизнь, но хотя бы попытайся сделать ее более нормальной. научись требовать уважение к себе и к своим правилам. обычно договариваются на берегу, но тут уже вместе.. никогда не поздно начать.
Забризкана водою• 21 апреля в 09:07
Ответ дляЛенне-Рейма
Тільки чи воно того варте? Це ж мабуть не вперше і точно не в останнє така поведінка. Витратить на це бидло купу часу, здоров´я, і років життя,марно, ще потом зраджувати почне, якщо вона голос подасть, проти.
Точная копия плова• 21 апреля в 09:15
Ответ дляХома з пастою
Не поверю, что ваш муж ни разу не матерился за все ваши 17 лет при вас и в вашу сторону. Человек, спрашивающий у жены ’не ох..ела ли она’ явно уже не раз это говорил.
просто это привычное общение. Люди говорят матом и не замечают
Ленне-Рейма• 21 апреля в 09:20
Ответ дляЗабризкана водою
это все зависит от ее ресурса. у нас таких миллионы и они живут и считают это счастьем. так удобно, комфортно и это их болото.
я бы не была так категорична, потому что семья это отдельное государство, если там что то происходит, виноваты всегда двое.
когда мы выходим замуж мы принимает добровольное решение и несем за это ответственность. полностью «упасть» в этом вопросе на образ жертвы не получится. ты либо боец либо принимаешь правила другого.
Вишиванка• 21 апреля в 09:50
Ответ дляКоролева краси
Іншої жінки точно немає , ми разом 24/7,разом працюємо ,разом з роботи і вдома . Скоріш за все задовбали один одного трохи ,але так складається ,не звільнятися ж тепер з хорошої роботи
Він виходить на вулицю чи четвертий рік ховається?