сЛАдКОежКА• 21 апреля в 09:06

Во что превратили прекрасное место отдыха на Оболони на Приречной?!

Вчера это был ужассс. Место тупиковое, куда проложил Кличко асфальт ко входу на Оболонский остров, где ресторан Десант и беседки для отдыха ( .
Вы бы видели, во что оно превратилось. Грязь, мусор, куча машин, толпы людей, какие-то неадекваты, речка - сплошная антисанитария.
Боль.
автор сЛАдКОежКА • 21 апреля в 11:38
Ответ дляХачапууури
Там завжди були альтанки в хащах, специфічний контингент та шансон з Десанту
нет, шансон не с Десанта
Вчера в Десанте было забито, машины дорогие
Ms. При теле• 21 апреля в 11:45
Ответ дляВ танке
Ну про пиріжок не треба, цього в Києві вистачає .
Так я написала конкретно про Оболонь.
Біля поліклініки на Йорданскій прибрали маф, по Маліновського біля Сільпо прибрали (були охайні та досить гарні).
автор сЛАдКОежКА • 21 апреля в 11:52
Ответ дляТётя Хрюша
Так а що змінилося, якщо туди і раніше їздили на авто і свинячили?
вы там были? что вы рассказываете?
Хачапууури• 21 апреля в 12:02
Ответ длясЛАдКОежКА
нет, шансон не с Десанта
Я не розумію, що ви хочете довести, поки не було асфальту в альтанках музику не слухали? З Десанту шансон я чула особисто, там як день народження мужиків 50-60 років, то репертуар відповідний
Тётя Хрюша• 21 апреля в 12:10
Ответ длясЛАдКОежКА
вы там были? что вы рассказываете?
Я живу біля податкової. Звісно, була
Хачапууури• 21 апреля в 16:58
Ответ длясЛАдКОежКА
вы там были? что вы рассказываете?
Ну от, що я і казала, прогулялась на острів, один знак заборони проїзду машин одразу за спуском з Прирічної, ще один - на повороті до Десанту, а винний Кличко?
автор сЛАдКОежКА • 21 апреля в 18:29
Ответ дляХачапууури
ви знаєте,що Кличко хоче поряд з десантом паркінг 3- поверховий ?