Инфотуфелька• 21 апреля в 10:41
Советчицы хватит скандалить и выяснять отношения
Лучше напишите,как вы всё таки измеряете:от ноля или единицы?
Весела моль• 21 апреля в 10:44
Измерять от ноля конечно.
А так то да, тут много озлобленных и несчастных, нужно вовремя выходить из разговора с такими и не уподобляться им. Тогда все ок))
Головний кошак• 21 апреля в 10:45
в споре рождается истина. Спорить нужно и можно, но хамить табу.
Виправлялочка• 21 апреля в 10:45
Ответ дляjulia-678c
Может речь о высоте?
Так вказано ж саме розмір квітки))
Відкушу все що стирчить• 21 апреля в 10:46
Может она просто хотела показать примерный размер, поэтому приставила сантиметр. Как например приставляют спичечный коробок.
Копирайторша• 21 апреля в 10:47
Ответ дляjulia-678c
Может речь о высоте?
Я перечитала, явно о диаметре речь😁, хотя хз
Инфотуфелька
• 21 апреля в 10:49
Ответ длявре_Динка
А мені розкажіть де придбати квітів. Великі гортензії потрібні, а ще маленькі карликові гвоздики, а ще диплаленії
Заходите у тематичні квіткові групи на фб,бажано багаточисельні.Або шукаєте дописи з продажем квітів,які вас цікавлять,або самі створіть пост,що хочете купити. Вам накидають сотню пропозицій.Але будьте обережні:шахраїв теж багато.
Ответ дляИнфотуфелька
Та хочеться приїхати і вибрати, і забрати самовивозом, і щоб вмерли через тиждень 😹
От на шахраїв і не хочеться нарватися якраз
Инфотуфелька
• 21 апреля в 10:58
Ответ длявре_Динка
Тоді шукайте розплідники декоративних рослин у вашому місті,їдьте туди вибирайте.На ринок можна,там теж торгують квітами.Ще кажуть у Епіцентрі великий вибір декоративних рослин,але я там не була,тому не можу стверджувати.
всегдаДаДа• 21 апреля в 10:58
Ответ дляВишиванка
Измерять хоть от 7, от этого длина не изменится.
Вы фото посмотрели? Хоть раз тему со спорами о длине стельки застали?
Инфотуфелька
• 21 апреля в 11:01
Ответ дляЗабобонний фрукт
Що поміряти?
Квіточку флокса шиловидного або мускарика
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:03
Ответ дляИнфотуфелька
Вам розмір з квітками, без квіток? Листячко коли лежить чи підняти догори і поміряти?
Инфотуфелька
• 21 апреля в 11:05
Ответ дляЗабобонний фрукт
Зробіть фото у стрибку))
Мама Чели• 21 апреля в 11:07
Ответ длявре_Динка
Які саме гортензія?
Деревовидні,широколисті,волотисті?
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:08
Ответ дляИнфотуфелька
Підтримаю. Щоб у фейбуці гарно скупитись квітами потрібо підписатись на групи і спостерігати за тим що викладають. Ще заходить на особисту сторіку до продавця. Якщо в профіле є фото квіток в квітниках за кілька років, то це точно не шахраї.
пу_пугренчик• 21 апреля в 11:08
Ответ дляГоловний кошак
Да, и главное говорить о предмете спора, а не об личности оппонента
Головний кошак• 21 апреля в 11:09
Ответ дляпу_пугренчик
согласна.
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:12
Ответ длявре_Динка
Широколисті хочу, але щоб уже великі кущі, щоб не ростити з черенків
Це дуже складно. Широколисті дуже вимерзають. Тому 5 річний кущ може виглядати як 5 невеличких гілочок. І краще брати в місцевих через фейсбук, а не Голандію, бо та перекормлена, вередує, погано приймається. Ще купуйте в своєму місті чи в своєму регіоні, щоб вони були адаптовані.
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дуже дякую. Я думаю в горщиках ростити, щоб в них в підвал заносити щоб не повимерзали
Просто мені треба так заставити, щоб бурʼяна не було видно за ними😹
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:19
Инфотуфелька
• 21 апреля в 11:20
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але деякі люди все ж вляпуються.Навіть якщо ’продавець’сьогодні приєднався до групи,нема ні фото профілю,ні будь якої інформації.Зате в дописі всі фото з інтернету і ціна втричі нижче,ніж продають інші.Все одно це людей не відлякує,пересилають гроші і залишаються ні з чим.
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:30
Ответ длявре_Динка
А не хочете Анабель, або Волотисті? Вони швидко набирають висоту. Їх не треба копати викопувати. І бур´янів за ними не видно. Мені подобається як поляки роблять. Полоса міскантусів (Меморі)на задньому плані. Перед ними ряд гортензій (я в захваті від Лаймлайт), перед ними ряд тюльпанів що довго квітують весною, а зовсім на передньому плані седуми. Поки піднимуться бур´яни, оте все виросте і закриє.