Упругая попка• 21 апреля в 11:16

Умер папа римский

КоролеВешна• 21 апреля в 12:08
Ответ дляГрабля
умер и умер, ждем нового. Для нас ничего думаю не изменится существенно, к сожалению.
А чого Ви очікуєте від зміни понтифіка?
Ви розумієте його місію?
Чемна панночка• 21 апреля в 12:08
Ответ дляА що таке?
Великдень, а в народі ще говорять Паска. Що вам не так? Як не домахаєшся, то день пропав?
так говорят не в народе, а малограмотные люди. ПасКа это выпечка. Поблагодарили бы лучше, что вас исправили и не позорились дальше
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 12:09
Ответ дляЦарівна Жабка
русня -идите к себе в болото
на жаль, це своє, доморощене, акакаяразнічне, котрим все українське поперек горла
Червона рута• 21 апреля в 12:09
Ответ дляbegovelik
Слухайте, це виглядає як спроба перевести все в особисті обвинувачення, а не аналізувати реальні дії. Папа Франциск працював над примиренням та допомогою постраждалим від конфліктів, у тому числі і в Україні. Звинувачувати його в «баблі» без доказів — це просто маніпуляція.Замість того щоб зводити все до фінансів і ’підтримки хуйла’, варто звернути увагу на те, скільки людей він підтримав словами і діями, скільки він зробив для гуманітарних ініціатив і миру. Не варто забувати, що він не підтримував агресора, а намагався врятувати якомога більше життів, а не втручатися в політичні ігри.
ага-ага,
поэтому с кириллом-убийцей встречался в 2016,
чтоб обсудить котел под Дебальцево и кто же были те неизвестные человечки в зеленом в Крыму.
Грибной_Дождик• 21 апреля в 12:09
Ответ дляbegovelik
Підтримка ’рашки’ — це маніпуляція. Папа Франциск не підтримував агресора, він шукав шляхи до миру, навіть в умовах складних політичних реалій. Його головний меседж був не про підтримку режимів, а про гуманізм, про допомогу тим, хто страждає. Призиви до миру, незалежно від того, кому це не подобається, не означають підтримку агресії.
Замість того, щоб формувати думку на основі спрощених уявлень, варто розглядати реальні його дії та їх вплив на людей, які постраждали від конфліктів.
Ой, даже не пытайтесь. Тут бесполезно. Просто наблюдайте, здоровее будете)
КоролеВешна• 21 апреля в 12:10
Ответ дляЩаслива Я
Комментарии дно просто..
Це пишуть люди які вважають себе християнами, не знаючи елементарних речей про свою релігію
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля в 12:10
Ответ дляbegovelik
Ніяких призивів він не робив, не ідеалізуйте його, він підтримав рашку, називаючи її великим народом, гуманним, це в той час, як була стерта з лиця землі Буча...Ваші вихлопи на користь його недоречні, всі знають, що вони з пуйлом були воєдино, він не засуджував агресію, вбивства рашистами українців. Для вас то, є норм, для ураїнців- ніт. Ви можете хоч ікони з нього писати, але своє нутро він показав.
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля в 12:11
Ответ дляbegovelik
Яку допомогу він проявив для українців?
Повелитель бітка• 21 апреля в 12:12
Когда умер Иоанн Павел ІІ (Кароль Войтыла)
испытывала грусть.... Смерть Франциска не вызывает грусти, ничего хорошего для Украины он не сделал....
Умер. Похоронят. Выберут нового.
Белочкой зови• 21 апреля в 12:12
Ответ дляЩаслива Я
Комментарии дно просто..
А потом удивляются почему Украине никто не хочет помогать...
А що таке?• 21 апреля в 12:13
Ответ дляЧемна панночка
Мій свекор професор, академік. І уявляєте, він говорить Паска? І в нашому регіоні всі так говорять
Чемна панночка• 21 апреля в 12:13
Ответ дляА що таке?
значит у вас там такой суржик
Ирина_Б_• 21 апреля в 12:13
кто ж теперь неграм ноги будет мыть
Герцогиня• 21 апреля в 12:13
Ответ дляти зробив внесок ЗСУ
до нього вчора навідався джей ді венс. це ж треба бути таким конченим, щоб від нього помирали папи.
а загалом його треба терміново відправити на зустріч з хуйлом. перевірити може здохне.
Довів дідугана. Сьогодні хай з Трампом зустрінеться.
Червона рута• 21 апреля в 12:14
Ответ дляБелочкой зови
вы из тех, кто любит папу за осуждение убийства д.дугиной?
все с вами ясно.
Мастер Пис• 21 апреля в 12:15
Слава Богу
Докладальниця• 21 апреля в 12:15
На пригожина він був схожий...
Нервогенератор• 21 апреля в 12:15
интересно, к новому папе Ахметова подпустят? его делегации там прописались
Пуки-куки• 21 апреля в 12:16
Ответ дляЩаслива Я
Одни помои льются без перерыва..
Пока что Вы обе тоже добро не излучаете, хотя всех и себя пытаетесь убедить в обратном. Зачем? Если тут помойка, зачем сюда заходить и мучаться? Пальто выгуливаете?
Одна_на_всей_планете• 21 апреля в 12:17
Ответ дляДокладальниця
На пригожина він був схожий...
Так может то он? После ростовского штурма😁 клоуны они все, достали сил нет.
Белочкой зови• 21 апреля в 12:17
Ответ дляКоролеВешна
Да посвяченые пасочки с колбаской доедают и несу такую чертовщину
КоролеВешна• 21 апреля в 12:17
Ответ дляbegovelik
Дякую Вам.
Гарно пояснили
Белочкой зови• 21 апреля в 12:18
Ответ дляЧервона рута
все с вами ясно.
А вы радовались ее убийству?
Грабля• 21 апреля в 12:20
Ответ дляКоролеВешна
А чого Ви очікуєте від зміни понтифіка?
Ви розумієте його місію?
нічого не очікую. Яка місія? Впливати на маси? Транслювати те, що комусь вигідно в певний момент? Релігія та церква це просто інструменти впливу от і все
nabludatel• 21 апреля в 12:20
Ответ дляbegovelik
Ніт. Я просто намагаюся бути об´єктивною. Як казали давні узбеки: ’Amicus Plato, sed magis amica est veritas’(с)
А чому ваша ’обєктивність’ діє тільки в бік рашки?
Чому у вас немає жодної теми, де об´єктивно назвао рашку агресором, вбивцею і тд?
begovelik• 21 апреля в 12:21
Ответ дляnabludatel
Рашка - вбивця, агресор. Путлер - хуйло.
Червона рута• 21 апреля в 12:24
Ответ дляБелочкой зови
А вы радовались ее убийству?

с теми, кто поддерживает убийства украинцев - я не общаюсь.
nabludatel• 21 апреля в 12:24
Ответ дляБелочкой зови
А вы радовались ее убийству?
Так
Пуки-куки• 21 апреля в 12:24
Ответ дляБелочкой зови
А вы радовались ее убийству?
А чем Дугина заслужила такое внимание папы? Почему Мариуполь не заслужил с десятками тысяч погибших от русни, а фашистка Дугина заслужила?
Кузякин• 21 апреля в 12:25
Удалено администрацией...