Упругая попка• 21 апреля в 11:16
Умер папа римский
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:45
Ответ дляТрахтибидох
Не нам решать
якраз таки українцям, котрі гинуть і сидять під бомбами, і вирішувати. Мають повне право
Will_Be...• 21 апреля в 11:46
Ответ дляСонечко
А я надеюсь что будут, религия должна быть отдельно от политики. Все дети и создания божьи, все перед Богом равны
Наделал Бог всяких страшных тараканов, змей, москалей - кого он удивить хотел такой нечистью, и, главное, зачем - ума не приложу...
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:46
Ответ дляПросто звязда
О, истинно верующие сейчас доброте учить будут. Ощущаю благость.
це ті, що залижуть насмерть? Ісус фарисеями їх називав
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:47
Ответ дляКому там слова не давали
От ПасХи . Праздник Пасха
то така ’віруюча’)))) один штришок, а так показав напускну фарисейську набожність))))
Бабка-байкерша• 21 апреля в 11:47
Ответ дляTahita
Теж пам´ятаю, що він вже декілька місяців в стані ось-ось. Мені здається вперше я про його поганий стан ще у січні читала
Думаю, що помер він не сьогодні та не вчора. Тримали до паски, сьогодні повідомили.
Ответ дляКоролеВешна
У всіх так багато претензій до папи.
Ви ж християни.
І маєте розуміти, що понтифік не міг сказати , рашка гімно,
Цим би він прирівняв себе до бога і порушив одну з заповідей.
Хоча, папа був поц.
Ви ж християни.
Хоча, папа був поц.
Сказати, що раша - гімно - легко міг
Прирівняти себе до бога знищити нах рашу і 146 млн. москалів - так, не міг, на жаль((
Але закликати жертву полюбити бвивцю і агресора - цинічно
Грибной_Дождик• 21 апреля в 11:48
Ответ дляviter33
Після зустрічі з Венсом - не дивно
Але - земля йому пухом
88 років - дай Боже кожному прожити
Сподіваюся, при наступному папі українка з росянкою не носитимуть разом хрести по Ватикану
Але - земля йому пухом
88 років - дай Боже кожному прожити
Господи, что вы мелите… вот уж правда, что самое страшное, это когда там сверху у людей мозги забирают
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:48
Ответ дляМісячне Сяйво
Ще не зрозуміло з якими поглядами буде наступний. Щоб не вийшло як зі США
і це правда
русня своїх агентів повсюди наплодила
Перемелица• 21 апреля в 11:48
говорили война закончится у нас когда он умрет
ну что ж
посмотрим
ну что ж
посмотрим
Бодіпозітівна• 21 апреля в 11:48
Папа римский + три главы государств = мир настанет в Украине.
Такое уравнение попадалось на просторах
Угадайс• 21 апреля в 11:49
Ответ дляУпругая попка
Отстаньте от меня
И вы отстаньте от всех нас
Без Баяна• 21 апреля в 11:49
Ответ дляБесконечность-не предел
Чем именно? Тем, что не поддерживал полное уничтожение Украины и украинцев, или чем?
Він може на словах і просив закінчити війни . Тільки він просив підняти білий прапор , тобто подарувати українських жінок та дітей бурятам , а чоловіків у табори . Цей сатанюга точно в рай ?
КоролеВешна• 21 апреля в 11:49
Ответ дляviter33
Сказати, що раша - гімно - легко міг
Не цинічно, а по християнськи.
І да, порушити заповідь по ,не суди, не міг.
Упругая попка
• 21 апреля в 11:49
Ответ дляБабка-байкерша
А с кем тогда вчера встречался Венс 😳
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:49
Ответ дляА що таке?
Пасха в москалів. В Україні Паска
ще одна ’віруюча’
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:51
Ответ дляnabludatel
Він не боровся за мир. Він підтримував агресора - рашку.
ну, для неї всі, хто рашку підтримують, борцуни за мір, але по-расєйськи
alenka3108• 21 апреля в 11:51
Ответ дляbegovelik
Папа Франциск не підтримував агресора, і не плутайте його з політиками. Він виступав за мир і припинення насильства, а не за підтримку тих, хто здійснює агресію. Його роль як духовного лідера — це пошук шляхів до миру, навіть якщо це виглядало складно або заплутано.
Так, так. А ще цей текст можна підкласти і під Трампа і під пуйла, один в один буде)
Бабка-байкерша• 21 апреля в 11:51
Ответ дляУпругая попка
А с кем тогда вчера встречался Венс 😳
Вы как сегодняшняя. Завтра покажут видео со сталиным, гитлером, путлером. Как сильно вы удивитесь?
Царівна Жабка• 21 апреля в 11:52
Ничего хорошего Украине не принёс, с путькой дружил. Не помогли денежки в крови от путьки ему.
Грибной_Дождик• 21 апреля в 11:52
Ответ дляПеремелица
ну что ж
посмотрим
ну что ж
посмотрим
Нет. Не закончится. Могла бы, но людям не дано понять главное. Поэтому это надолго теперь
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:53
Ответ дляviter33
Хуйло - спеціально оголосив перемир’я, щоб поменьше солдат-москалів в рай попали)))
та вже відомо, для чого він ’перемир’я’ оголосив, котре і не починалось на передовій(((
Як ворог використав ’великоднє перемир’я’ для подальших наступальних дій: деталі від ЗСУ
Грибной_Дождик• 21 апреля в 11:53
Ответ дляЩаслива Я
Комментарии дно просто..
Ничего нового на самом деле. Захожу сюда периодически убедиться в этом
Непозбувна Бентега• 21 апреля в 11:54
Казали як помре Папа має бути кінець війни. Да і яблуні скоро мають зацвісти
Сама не знаю• 21 апреля в 11:54
Ответ дляЛамборджини
вот и сбывается писание и пророчества святого Малахии о ’правлении Пап’.... католики что скажите?
Что значит правление пап?
Сегодня не целуюсь• 21 апреля в 11:54
Ответ дляСонечко
Вы считаете что папа Римский должен говорить - убивайте друг друга? Как это? Конечно он призывал к миру
якісь однобокі призиви були