КаРаКаТиЦа• 21 апреля в 17:20
Як ви спілкуєтесь з дорослою дитиною?
Дівчата, в мене син 19 років.
Важко. Живемо разом.
Він вчиться і працює. Претензій в цьому плані в мене немає.
Але ж..спілкування..😓
Постійно грубить мені, всім незадоволений...
Мене це дуже засмучує, я часто плачу, боляче. Я сама його виховувала.
Як мені зберегти свою повагу і сина не втратити? Бо боюсь, що з´їде в окреме житло і зовсім спілкуватися не будемо.
Дякую заздалегідь ⚘
Важко. Живемо разом.
Але ж..спілкування..😓
Дякую заздалегідь ⚘
я Кукарача• 21 апреля в 17:22
В мене теж 19 років, зʼїхав в гуртожиток і я знову найкраща мама))
сладкий_ноябрь• 21 апреля в 17:22
Валізку і на вольні хліба
Я серйозно.
Такі дорослі діти не повинні жити з батьками і тріпати їм нерви.
Повірте, коли уже жити сам, відношення будуть іншими.
Я серйозно.
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:22
Ответ дляSo_so
Пусть съезжает
Зараз нема змоги. Але ж переїде, так. Через деякий час
Божа кульбабка• 21 апреля в 17:23
Ттт
Не работает к сожалению, но учится, помогает мне.вчера ходили с ним гулять
Огорчает, что социально изолирован, друг один и с тем редко видится.
Может если бы было больше общения то и отношения были бы не такие близкие
дякую аж підскакую• 21 апреля в 17:23
Никак, вы сами себя не уважаете, если позволяете с собой разговаривать подобным образом.
Ваш дом - ваши правила, в вашем доме разговаривают вежливо, без матов и не на повышенных тонах
Смячиком• 21 апреля в 17:25
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Немає змоги, то хай поважає дім, де йому дозволяють жити. Не хоче поважати, то хай йде
Крайня невістка• 21 апреля в 17:27
оце і все, що ви можете розповісти? і чекаєте на якісь поради?
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:27
Я скоріше питала тих, хто живе разом.
Яку модель спілкування вибрали.
Йти чи не йти то ми вирішили вже.
Але ж наразі живемо разом.
Яку модель спілкування вибрали.
Йти чи не йти то ми вирішили вже.
Але ж наразі живемо разом.
дякую аж підскакую• 21 апреля в 17:27
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нет возможности переехать, значит живет по правилам, которые вы установили в своем доме.
Не нравится - до побачення телебачення
Крайня невістка• 21 апреля в 17:27
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я скоріше питала тих, хто живе разом.
Яку модель спілкування вибрали.
Йти чи не йти то ми вирішили вже.
Але ж наразі живемо разом.
Яку модель спілкування вибрали.
Йти чи не йти то ми вирішили вже.
Але ж наразі живемо разом.
модель спілкування закладається з народження
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:28
Ответ дляКрайня невістка
Та ні. Діти виростають і все трохи стає по-іншому.
Крайня невістка• 21 апреля в 17:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
що ви вклали в дитину - те й отримуєте
А я женатая• 21 апреля в 17:29
Мой уже женат и есть дочка. Отношения хорошие, теплые, но общаемся не очень часто. Отдельно он стал жить как раз лет в 19, на 3м курсе, когда смог зарабатывать себе на жилье. А на 20 лет мы ему подарили бабушкину квартиру и стало совсем хорошо.))
Никогда не хамил и грубо не общался, я бы не позволила.
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:29
Ответ дляА я женатая
Дякую
Пишу вірші, дорого• 21 апреля в 17:30
Ви глибоко помиляєтеся,от коли переїде жити сам-тоді дуже оцінить мамочку,навпаки,спілкування покращиться
Пишу вірші, дорого• 21 апреля в 17:32
А чим він незадоволений,до вас якісь претензії? Як саме хамить,що його провокує чи шось інше?
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:33
Ответ дляя Кукарача
Добре))) дякую
Видна міленіалка• 21 апреля в 17:37
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви знаєте автор , в мене дуже багата прикладів перед очима , так сказати спілкування сімейного що перед очима і що бачу все зсередини , в соєі бабці пʼятеро дітей , в кожноі дитини по двоє дітей а вже в тих дітей є внуки , і от немає єдиного рецепту не існує , наприклад в моєі тітки такоі власноі і навіть часом тиранічноі , в дитинстві діти на неі не те голос підвищити не сміли а навіть дихнути якось не так , син з нею не спілкується як виріс , просто сказав досить з мене , дочка терпить ці причуди , мовчить і робить все як та скаже , мене виростили в родині де жодного разу не підвищили голос , але батьки між собою ніколи не лаялися , мені інколи не вистачало в пубертаті цього трешу щоб покричати , але навіть на моі виходки батьки реагували спокійно , В мого чоловіка мати повна егоістка , живе все життя для себе , діти з нею не спілкуються всіх все влаштовує , просто приміть як є , і не треба у всьому звинувачувати себе , живий здоровий аби своє життя влаштував , ви свою функцію виконали виростили дали освіту , Шукайте друзів , живіть своім життям , не все залежить від нас
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:38
Ответ дляВидна міленіалка
Дуже Вам дякую⚘
Мадам Подлинник• 21 апреля в 17:41
Мой как остался один за границей, то я уже за 3 года иногда устаю от его желания со мной общаться. Мамочку люблю, мамочку жду, мамочка скучаю. А за денежный перевод танец-благодарность на весь день обеспечен.
Дома было: закрой дверь с той стороны 😂 Да, не хамил, но чтоб прям вечерами вести задушевные беседы, то фиг. Сидел тихо в комнате и боролся с тем, что все его бесят 😂
Так что не сильно бойтесь своего отселить. Это ему должно быть страшно 😉
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 17:43
Ответ дляМадам Подлинник
😊
Бажаю йому успіху.
Дякую
Бажаю йому успіху.
Дякую
Говорю відверто• 21 апреля в 17:52
Сыну 19, отношения идеальные, тоже сейчас вдвоём живём, учится и работает
Джавеліна• 21 апреля в 18:27
Добре спілкуємось. Сину 21, живе окремо. Коли жив з нами, то теж ніколи не грубив
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля в 20:19
Ответ дляparele
Що означає «немає змоги»?
Знімає кімнату, та вперед.
Ми за кордоном.