КаРаКаТиЦа• 21 апреля 2025
Як ви спілкуєтесь з дорослою дитиною?
Дівчата, в мене син 19 років.
Важко. Живемо разом.
Він вчиться і працює. Претензій в цьому плані в мене немає.
Але ж..спілкування..😓
Постійно грубить мені, всім незадоволений...
Мене це дуже засмучує, я часто плачу, боляче. Я сама його виховувала.
Як мені зберегти свою повагу і сина не втратити? Бо боюсь, що з´їде в окреме житло і зовсім спілкуватися не будемо.
Дякую заздалегідь ⚘
Важко. Живемо разом.
Але ж..спілкування..😓
Дякую заздалегідь ⚘
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Сыну 19, отношения идеальные, тоже сейчас вдвоём живём, учится и работает
Добре. А як ви вирішуєте битові питання, фінансові?
Хто готує, прибирає, сплачує житло, продукти і так далі.
Говорю відверто• 21 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я не работаю, уборка и готовка на мне, но нам изысков не нужно. Содержит муж, но и сын помогает
КаРаКаТиЦа
• 21 апреля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Ну при таких условиях у нас, наверное, тоже было-бы все получше😉
Ну и я не приемлю, что уборка и финансирование полностью на мне.
Засомневаю• 21 апреля 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ви знаєте автор , в мене дуже багата прикладів перед очима , так сказати спілкування сімейного що перед очима і що бачу все зсередини , в соєі бабці пʼятеро дітей , в кожноі дитини по двоє дітей а вже в тих дітей є внуки , і от немає єдиного рецепту не існує , наприклад в моєі тітки такоі власноі і навіть часом тиранічноі , в дитинстві діти на неі не те голос підвищити не сміли а навіть дихнути якось не так , син з нею не спілкується як виріс , просто сказав досить з мене , дочка терпить ці причуди , мовчить і робить все як та скаже , мене виростили в родині де жодного разу не підвищили голос , але батьки між собою ніколи не лаялися , мені інколи не вистачало в пубертаті цього трешу щоб покричати , але навіть на моі виходки батьки реагували спокійно , В мого чоловіка мати повна егоістка , живе все життя для себе , діти з нею не спілкуються всіх все влаштовує , просто приміть як є , і не треба у всьому звинувачувати себе , живий здоровий аби своє життя влаштував , ви свою функцію виконали виростили дали освіту , Шукайте друзів , живіть своім життям , не все залежить від нас
Золоті слова!