Алгонавт• 21 апреля 2025
Що ви робите, коли дістали всі...
І реально не те що вже не хочете, а не можете нікого бачити, нічого робити. Просто немає сил, енергії і здоров´я.
Залізний занавіс• 21 апреля 2025
Згадую знайому яка мріяла жити одна і кажу собі: бойся своих мыслей.
Алгонавт
• 21 апреля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Я не мрію жити одна і мова не про дитину, чоловіка і маму, а про тих хто для мене чужий, але вимагає до себе уваги на яку в мене сил і бажання немає.