Курочка-чубаточка• 21 апреля 2025
ВМІ- хто робив, вам робили стимуляцію?
Якщо всі аналізи в нормі і здоровий організм, завжди проводять стимуляцію?
Чи це не обов´язково?
(Проблем по здоров´ю нема, просто нема партнера).
Чи це не обов´язково?
Курочка-чубаточка
• 21 апреля 2025
Ответ дляTom-2e01
вибачте шо не по темі, вмі тобто ви хочете завагітніти без чоловіка?
Матеріал донора
Ответ дляКурочка-чубаточка
У старпості все пише
не хочу вас засмучувати, але обхідні шляхи зазвичай не вирішують наших внутрішніх конфліктів, і не задовілняють сповна, дуже часто розчаровують, я розумію ваше бажання мати дитинку, воно дуже природнє, але ви скоріш за все не усвідомлюючи певних речей та наслідків, неоправдано ризикуєте, і цим самим можете зашкодити і собі і дитині, самий вірний шлях в цій ситуації, все ж знайти чоловіка, і бажано такого який може мати дітей якшо для вас це надважливо, і не тільки може мати, але може і хоче брати участь у вихованні, коли ми обходимо духовні закони на яких побудований цей світ, незалежно від того віримо ми в ті закони чи ні, воно може нам нашкодити дуже, в мене так само є певні бажання, досить сильні, але я усвідомлюю шо обхід приведе до халепи, тай шо то за батько який може ’дати’ дитину, і при цьому йому начхати на ту дитину, ви хочете дитину яка буде вас любити поважати і підтримувати чи егоїста якому буде на вас начхати? дуже часто риси характера передаються, і інколи діти наказують своїх батьків дуже жорстоко, і це не просто так зазвичай, а ізза помилок батьків, коли нам ніхто не підходить, то зазвичай проблема в нас, тобто ми самі не хочемо признати свої недостатки і виправити їх, в мене повірте своїх недостатків вище криші, тому я один по суті, або я поміняюсь і буде порядок в житті, або я не поміняюсь і піду напролом і пидслизнусь і звісно упаду. А може бути і так шо ви чудова жінка, яка сама собі внушила шо не зможе создати здорову сімю, або хтось вам внушив таке, але потрібно розуміти шо діти та їх душі (які зароджуються в момент зачаття) це не наші речі, а незалежні лічності, і ми не можемо ними гратися, інакше це буде мати негативні наслідки і для них і для нас, я вас не критиую а намагаюсь захистити від поганих наслідків, є мабуть єдиний свідомий шлях мати дитину без чоловіка і не пострадати від цього, це взяти обездолену дитину із діддому, якшо є на те сили, дайте собі час подумати добре, якшо ви віруюча людина, попросіть Бога шоб поміг вам зрозуміти що робити, якшо вам буде щиро цікаво поговорити про конкретні проблеми та страхи, то можемо в іншому місці обговорити, звісно я не панацея, але може щось і зможу підсказати, безкоштовно.
і мушу добавити ще. що не просто чоловіка знайти, а МУЖА, який не проти браку і дітей, а навіть ЗА, і вже з ним в браці робити діток. Брак, любов, діти це все подвиг і жертва, і треба шоб обидвоє були готові, не так шо посорилися і розбіжалися, а триатись одне за одного, дітям то дуже треба, бачити як батьки любляться.