Я поїхала працювати до Саудівської Аравії в готель. Я вже тут три тижні. У готелі я познайомилася з чоловіком — він був милим і ввічливим. Сказав, що якщо мені знадобиться будь-яка допомога, я можу звернутися до нього. Він із Єгипту, але живе тут уже 8 років. Ми з ним однолітки.
Ми обмінялися контактами, і він почав писати мені щодня — казав, яка в мене гарна усмішка, і все в такому дусі. Я не можу сказати, що зараз зацікавлена у стосунках, особливо з арабом. Але в мене був вихідний, я тут одна, і мені захотілося поїхати в одне історичне місце.
Я написала йому, що хочу туди поїхати. Він відповів, що може мене відвезти. Я попередила, що треба приїхати туди до заходу сонця — тобто до 18:00. Він сказав: “Добре.” Він приїхав о 16:30 — у нас було ще півтори години. Коли я сіла в машину, сказала, що хочу заїхати на ринок і швидко купити абаю. Він погодився, але замість того, щоб одразу їхати, ще хвилин 20 розповідав мені про це місце. Я сказала: “Добре, давай вже поїдемо.”
Ми приїхали на ринок, я швидко вибрала абаю — це зайняло максимум 30 хвилин. Ми сіли в машину, і він сказав, що йому потрібно помолитися — пішов до мечеті, а я чекала. Потім він повернувся й сказав, що по дорозі заїде на роботу, щоб щось забрати. Ми заїхали, потім рушили далі — вже було близько 19:00. Стемніло, і я розуміла, що ми просто марно катаємося. Але я все ще хотіла туди поїхати.
Ми приїхали в інше місце, він щось передав комусь, повернувся і спитав, чи хочу я кави. Я сказала “так”. Він пішов по каву — і його не було пів години. Повернувся, дав каву, сказав, що знову має молитися. Було вже близько дев’ятої вечора. Я почала нервувати й сказала, що вже пізно і краще, якщо він просто відвезе мене додому.
Він сказав: “Все, їдемо в те місце де я хотіла прямо зараз.” Ми почали їхати, але я зрозуміла, що ми просто катаємось по дворах. Я спитала: “Коли ми вже приїдемо?” Він відповів, що хоче ще швидко завезти їжу своєму другу, бо той захворів. Я знову чекала, вже дуже зла. Було близько десятої вечора, і ми просто проїхали повз те місце, куди я хотіла. Він сказав, що вже пізно, нічого не побачимо, і треба було виїжджати раніше. Мовляв, якби ми не заїжджали на ринок, усе було б вчасно. Але наступного разу, мовляв, ми поїдемо раніше.
Я попросила терміново відвезти мене додому, але він постійно десь зупинявся, щоб поговорити. Він проїхав повз мій будинок, зробив ще один круг, хоча я вже просто благала зупинитися будь-де.
Я провела в його машині 7 годин — у свій єдиний вихідний.
Більше я ніколи не піду гуляти з чоловіком в інший країні.

Викасикрет• 22 апреля в 05:33
Чего ещё можно было ожидать от египтянина - не стоило связываться изначально.

бифидобактерияЖоржик• 22 апреля в 05:33
рисковая вы женщина. я б ни в жисть к арабу в машину не села

Ответ дляLove_Love_Love_

? А я щось про це говорила?

Ответ дляВикасикрет
Я не знала, що вони такі

Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я вже працювала тут 3 роки тому, але я буду з іншими дівчатами з України і ми їздили всюди разом, так я ризикнула і дуже пожалкувала.

Ванна Тазиковна• 22 апреля в 05:38
Ответ дляАнна -0149
? А я щось про це говорила?
Мы просто пытаемся понять были ли вы в трезвой памяти, соглашаясь на такой вояж.

Ответ дляВанна Тазиковна
Я погодилась поїхати подивитися історичне місце

Вапщета• 22 апреля в 05:43
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Років 15 тому з мамою і її подругою в таксі їдемо в Хургаду, тут цей таксист комусь дзвонить, різко повертає і мчить. Думала, що то все, майже істерика почалася, думала, що він нас десь здасть чи що гірше
а це просто з незнайомцем їхати.

Ответ дляТут как тут
Історія по Дубаї не навчила нікого? Взагалі ненависть до них.
Ну він як би не місцевий і на шейха взагалі не схожий був в звичайному одязі машина звичайна також приїхав працювати сюди

сказочное_Бали• 22 апреля в 05:45
та чого було взагалі на ніч глядя іхати? вранці сама б поїхала і не просила б нікого

бифидобактерияЖоржик• 22 апреля в 05:46
Ответ дляВапщета
а це просто з незнайомцем їхати.

ужас. я б там сразу поседела. я еще тот паникер.

Ответ дляВапщета
а це просто з незнайомцем їхати.

Ви праві але люди якось знайомляться ми спілкувалися на конференції потім переписувалися все було ніби ок

Тут как тут• 22 апреля в 05:47
Ответ дляАнна -0149
Одна інформація, якою все сказано- араб. Який би він добрий, усміхнений не був.

Вапщета• 22 апреля в 05:48
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я памʼятаю - дивлюсь на маму - а вона мені - зараз завезе нас в пустелю і ніхто там нас і шукати не буде, а подруга мами біла на обличчі, а цей таксист по телефону кричить щось, і летить. Потім таки завіз нам на той ринок якимись дорогами непонятними. Назад автобусом їхали

Вапщета• 22 апреля в 05:49
Ответ дляАнна -0149
Це інша ментальність, країна

Ответ длясказочное_Бали
Тут все працює тільки ввечері, тому що сонце і дуже жарко, вони в день не виходять на вулицю
сказочное_Бали• 22 апреля в 05:50
Ответ дляАнна -0149
все скінчилось дуже добре для вас— помурижив та хоч додому відвіз

бифидобактерияЖоржик• 22 апреля в 05:50
Ответ дляАнна -0149
подивились ? сподобалось ? дякуйте богу. не можна бути такою довірливою.

Из Виа-гры• 22 апреля в 05:51
Ответ дляАнна -0149
Погодилась? Чи ’мені захотілося поїхати в одне історичне місце’?

Ответ дляВапщета
а це просто з незнайомцем їхати.

Я не відчула якусь небезпеку з його сторони мені не було страшно але в мене просто було відчуття, що він як навмисне типу прикалується з мене і робить на зло все повільно, такий посил від нього я відчула

Вапщета• 22 апреля в 05:53
Ответ дляАнна -0149
Та ми теж в таксі їхали
спогади на все життя

бифидобактерияЖоржик• 22 апреля в 05:54
Ответ дляАнна -0149
чикатіло теж такий милий дідусь зовні.

Ответ дляИз Виа-гры

Ні це мені захотілось я сказала про це йому і він запропонував поїхати разом я погодилась

Грамотний хвіст• 22 апреля в 06:04
Хз чё у них там в башке... Но женщину они за человека не считают

Трільчиха• 22 апреля в 06:17
Може я зашугана, але я в цій країні х арабом одна в машині по всяким чигирям не їздила, особливо якщо він якісь такі мутки крутить. Ви відважна чи не розсудлива?