Роздратована шкіра• 22 апреля в 07:34
На яких сайтах ви дивитесь будиночки які здаються подобово в закарпатті?
БезникаЯ• 22 апреля в 07:43
Ответ дляНаБалКоніХодять
Booking
Букінг. Ще на карпати інфо багато, але там потрібно обзвонювати.
Роздратована шкіра
• 22 апреля в 07:52
Ответ дляМинерАлочка
А чим вам букінг не підходить?
А ви на буккінгу як вибираєте? З предоплатою чи без?
Роздратована шкіра
• 22 апреля в 07:52
Ответ дляСапай вазони
букинг
Роздратована шкіра
• 22 апреля в 07:53
Ответ дляНаБалКоніХодять
Booking
НаБалКоніХодять• 22 апреля в 07:58
Через застосунок дивлюсь. Зазвичай там є безкоштовне бронювання або з можливістю відміни за декілька днів до приїзду.
По передоплаті не бронювала
Сапай вазони• 22 апреля в 07:58
Ответ дляРоздратована шкіра
без. предоплата тільки іноді. А іноді і по телефону треба бронювати.
Роздратована шкіра
• 22 апреля в 07:59
Ответ дляСапай вазони
Тобто ще може таке що власник будинку буде вам дзвонити і казати щоб скидали передоплатою на карту?
Сапай вазони• 22 апреля в 08:00
Ответ дляРоздратована шкіра
ні. тоді дзвонити букінгу і ругатися
Сапай вазони• 22 апреля в 08:01
У нас були проблеми кілька разів за 20 років. Букінг все вирішував. Давали дорожче житло ніж бронювали.
Вакцениро Вона• 23 апреля в 19:55
Ответ дляРоздратована шкіра
на букінгу не так багато варіантів по Україні, зате надійніше мабуть. Я частіше бронюю все таки на букінгу. Хоча раніше шукала через карпати інфо. Єдине ви коли забронюєте передзвоніть, бо наші україхнські орендодавці не такі сумлінні як за кордоном. Може потім виявитись що немає давно місць і на букінгу вон6и просто забули зняти броні