Цікавлять відгуки щодо навчання у ліцеї імені Драгоманова. Чи дружні 5-ті класи? Чи задовільняє рівень навчання?
Доктор Варвар• 22 апреля в 09:13
Донька закінчила в 2021 році, я дуже задоволена атмосферою, навчальним процесом. Цього року сина туди переведу. Сподіваюся, наберуть класи
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую за відгук. А ви у який клас? Чи знайомі вам класні керівники, які зараз у 5-тих класах?
Доктор Варвар• 22 апреля в 10:17
Ответ дляlisichka26
Коли була на дні відкритих дверей, то ще не знали, хто набиратиме 5 класи. Вчителів багато знаю
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую, що відгукнулися!
Мандолина Бу• 27 мая в 11:30
Гимназия/лицей Драгоманова очень разочарована. Единственное английский норма, немецкий один учитель который не может разорваться на всех. Все остальные предметы ели ели дотягивают на 3. Больше пафоса чем дела.
Ответ дляМандолина Бу
Дякую за відгук!