Шукаю стакан• 22 апреля 2025
Хто недавно хворів на вірус чи грип?
Вже третій тиждень слабкість, коли пройде цей стан? Кашель теж довгограючий якийсь, вперше так хворіла. Як у вас?
Копуша• 22 апреля 2025
Я хворіла грипом Б, слабкість була близько місяця, симптоми змінювалися, то горло, то нежить, то кашель, постійний головний біль. Важко перенесла
Эт вернячОк• 22 апреля 2025
Я в шоці, як багато людей з наслідками грипу.
Я відкашляю ще слиз, але найбільше дало на голову 😭
Паніка
Шукаю стакан
• 22 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Паніка
Так, так, почалися ПА, тривога, запаморочення 😭
Теща дочки• 22 апреля 2025
Я захворіла перед 8 березня на грип. Слабкість у мене і так була, бо це був десь 9 тиждень вагітності і мені і без грипу було не солодко. А от кашель у мене тільки нещодавно пройшов, півтора місяці кашляла, не сильно, але регулярно.
Шукаю стакан
• 22 апреля 2025
Ответ дляКапитанша
Ні, в мене не так.
За три дні все пройшло
то не грип, то орз мабуть
Капитанша• 22 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
то не грип, то орз мабуть
Ви спитали про ’вірус’ - я відповіла
ЭмчЭндЭм• 22 апреля 2025
Больше месяца не могу восстановиться полностью. Еще и заработала после медикаментозный ринит, казалось бы какая фигня - ну нос заложен, но это просто ппц на самом деле. Постоянная нехватка кислорода из-за нарушенного дыхания + побочки самих капель вызвали проблемы с сердцем, постоянную слабость, головокружения и панические атаки.
Потеряла 5 кг веса - мышцы просто растаяли, жира у меня особо и не было, так что выгляжу как кощеиха, только не бессмертная.
Короче этот грипп наверное самое мерзкое чем я болела в жизни. Корона вообще фигня по сравнению с ним.
Шукаю стакан
• 22 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я теж схудла на 5 кг, в мене астенія, апетиту зовсім нема, хожу хитаючись, тахікардія, згодна з Вами, це найгірший з вірусів і у моєму житті(
Луноликая Вика• 22 апреля 2025
Согласна, тяжело переболела гриппом. На 7 день уже была серьёзная пневмония. Слабость, одышка, сердце повышенный пульс, интоксикация, темпа. Потом мес кашляла. Первую неделю потом любая физнагузка даже готовка и сразу усталость и тахикардия.
Лечилась у инфекциониста, еле оправилась без больницы. Сказал мес минимум в себя приходить и кашель норма. После ковида у многих так себе иммунитет поэтому так болеем
Луноликая Вика• 22 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
У вас уже норм анализы, црб, темпа? Бетаргин назначали, уже поправляйтесь потихоньку? Здоровья вам!
Шукаю стакан
• 22 апреля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
црб 6, темпа утром низька, ввечорі буває норм, буває 37, пью бетаргін
Дякую, навзаєм 💛
Видящие_помогите• 22 апреля 2025
Хворіла грипом А з 13.04. Вчора вийшла з лікарняного. Кашель періодично з´являється, слабкість є в другій половині дня.