Все до блиску• 22 апреля в 10:22
Похваліть свою постільну білизну!
Дівчатка, порадьте якісний сімейний комплект не за всі гроші світу!
Купила місяць тому Colourfull home, такого жаху давно не пам"ятаю - вся простинь в жахливих катишках(((( та і колір був як з секонду, просто брала олх доставкою- то вже не хотіла людині повертати(
Бавовнятко• 22 апреля в 18:40
Ответ дляНе вмію заміряти
Теж люблю tac, але на 10 років її не вистачає , на декілька. Де замовляєте , бо зараз вже ціна комплекту немаленька
У нас есть комплекты по 20 лет,сейчас качество хуже ,а цена очень дорогая 4000 и выше
Киев покупала на рынке ,и через интернет