Полтавська галушка• 22 апреля в 12:16

По идее если у женщины не подряд двое детей и декреты, то пенсии не видать?

Анонім-ка• 22 апреля в 12:17
Її і так нє відать))
Нічого вдягти• 22 апреля в 12:17
декрет в стаж входит
Нічого вдягти• 22 апреля в 12:19
Независимо от трудоустройства женщины в трудовой стаж засчитывается по данным системы персонифицированного учета как отпуск по беременности и родам, так и отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет.
когдадеЦкие• 22 апреля в 12:19
6 років стажу декретного.Нема значення чи підряд
Атятя_тётя• 22 апреля в 12:20
2 дітей - 6 років декрету, який входить в стаж. Чи ви в декреті збираєтесь до 60 років сидіти?
автор Полтавська галушка • 22 апреля в 12:42
Ответ дляНічого вдягти
декрет в стаж входит
Читала что не входит
Чаклунка-ведунка• 22 апреля в 12:45
Ответ дляНічого вдягти
декрет в стаж входит
Не у всіх, як виявилось.
Мені не врахували. Я з обома була військовою. Типу тоді за військових не робили відрахування.
Це мені так надали персоніфікацію в пенсійному.
Потрібно збирати документи і йти розбиратись. Бо там багато чого не ввійшло, наприклад коли дитина після онко була з інвалідністю, і я оформлювалась по догляду, як не працююча.
Коли працювала не на повну ставку.

Тобто по трудовій у мене стажа більше 20 років, а по персоніфікації 12.
Гомосноб• 22 апреля в 12:46
Ответ дляНічого вдягти
декрет в стаж входит
В трудовой, а не страховой. А пенсию по страховому стажу дают.
Атятя_тётя• 22 апреля в 13:40
Ответ дляГомосноб
Входить в страховий.
13чудоСВЕТА• 22 апреля в 15:03
Грубо кажучи страховий стаж - це термін, в який до пенсійного фонду надходили відрахування з зарплати
Якщо під час декрету ваше підприємство не відраховувало за Вас внески, то в страховий стаж цей період не врахують
Я не чарівниця вам• 22 апреля в 23:51
Ответ дляПолтавська галушка
Читала что не входит
Любой может по номеру страховому зайти на сайт и проверить, убедиться, что ВХОДИТ. Каждый декретный месяц идут минимальные отчисления - так, если бы вы получали минимальную зп (и это я на момент декрета не была нигде трудоустроена официально).
Не гоню• 24 апреля в 12:41
Ответ дляГомосноб
Не гоню• 24 апреля в 12:41
Ответ для13чудоСВЕТА