БезВзяток• 17 марта в 17:51

Почему женщины у которых есть ребенок охотнее решаются на второго, третьего...

А у кого нет детей, то и на одного не могут решиться?
Мішечок щастя• 17 марта в 17:52
Все неизвестное страшит
Мамина корзиночка• 17 марта в 17:53
Згорів сарай - гори і хата!!!
Пушап Мі мі• 17 марта в 17:54
Я не наважувалася на другу дитину довгий час і не хотіла
СирОжино пирОжино• 17 марта в 17:54
Першого страшно. А потім виявляється не так і страшно то))
Я пані прохана...• 17 марта в 17:55
У меня наоборот. Планировали двоих детей, но после первого больше не решилась на подвиг)
Куратор дебошей• 17 марта в 17:56
Не согласна есть 2 детей за 3 под расстрелом не пойду, больше склоняюсь наоборот
Вільний митець• 17 марта в 17:58
У меня нет в окружении людей кто бы прямо «не решался» на первого, как находили пару, так и сразу все
Нехай щастить• 17 марта в 17:59
Я після першого разу не те що охотно, а категорично проти другого.
Ламборджини• 17 марта в 18:01
Жага гормональної ейфорії. Повторити.
ТАЗератти• 17 марта в 18:02
Не знаю таких.
В моем окружении все легко решились на первого и далеко не все на второго и тем более третьего.
Элька-Карамелька• 17 марта в 18:03
А у которых нет детей, на второго и третьего ребенка нехотя соглашаются? Это как вообще?))
Кинг-Конгша• 17 марта в 18:03
Как раз наоборот.
sim_sims• 17 марта в 18:03
Ответ дляСирОжино пирОжино
О, не скажіть)
У мене одна, і не було досвіду спілкування з немовлятами. Думала, що буде спати, а як прокинеться, то буду наряджати як ляльку у дитинстві. ’Не тут-то было’)) Правда, після 9 міс попустило , і далі все вже було чудово, як по маслу, ідеальна дитина і підліток.
Так що на другу дитину наважитися набагато складніше) Хоча може у когось діти ідеальні з дитинства, тому їх і двоє, і більше.))
Перша скрипка• 17 марта в 18:04
Та не, двое это мой максимум
Топтунша• 17 марта в 18:04
За моїм спостереженням, на другу наважуються швидше ті, в кого спокійна дитина
sim_sims• 17 марта в 18:08
Ответ дляТоптунша
Ага, а за статистикою українські сім,ї переважно мають 1 дитину.
У минулому році в Україні народилося трохи більше 3 тис. дітей. Це катастрофічно мало.
Блиск думки• 17 марта в 18:09
14 лет зрела , ни фига не охотно
Радостина• 17 марта в 18:12
Нє, так і не наважилась на другу дитину.
Непонятно• 17 марта в 18:14
Ответ дляТоптунша
Ні. В мене перший неспокійний. А вже друга і третя кайфусик. Зато син підліток ідеальний а дочка просто виніс мозку
Мяо мой мяо• 17 марта в 18:14
Ответ дляТоптунша
У меня первый самый тяжелый. Он вообще не спал, орал, укладывали спать под шум воды из крана (хорошо счетчиков тогда не было :))
Но я хотела погодок. Поэтому второго быстро родила. А он мог спать даже голодный. Мы в шоке были.
Но оказалось что я люблю детей. Поэтому скоро у меня будет их пять :))
Своего не предлагать• 17 марта в 18:14
може тому що одразу були налаштовані на дітей?
я наприклад хотіла трьох, була впевнена, що так і буде.
Але потім вирішили, що і двох достатньо)
Гитта Ягг• 17 марта в 18:16
Ответ дляsim_sims
Во всей стране 3 тыс??? Если так, это капец.
Хотя может не учтены дети которые родились заграницей.
Мозговая пилочка• 17 марта в 18:16
Ответ дляЛамборджини
Жага гормональної ейфорії. Повторити.
А в чем гормональная эйфория?
Міряю від одиниці• 17 марта в 18:16
я і молодша сестра народили по одній дитині і з нас досить. Ні в кого ні думки ні бажання не було народжувати друге. А двоюрідна сестра трьох народила...
Фея_3уровень• 17 марта в 18:18
Ответ дляsim_sims
Не правильные данные, 176000 родилось в прошлом году
Экспертиза• 17 марта в 18:20
Волнуешься сильно за первого, а со вторым приходит уже опыт и знания как лучше потупить, что сделать. Что не додала первому
Ламборджини• 17 марта в 18:21
Ответ дляsim_sims
«За перше півріччя 2024 народилося 87655 дітей,що на9% менше за аналогічний період торік».
В Дніпрі в середньому 10 в день (пишуть в каналі) - це 3650 на рік тількі в одному великому місті.
Фея_3уровень• 17 марта в 18:22
Я в Норвегии, тут в маленьком городке у местных по трое детей и все как будто погодки или разница 2-3 года , и мне теперь третьего хочется. Но у них детей в сад в 9 месяцев сплавляют, может поэтому трое для них не внапряг. Живут на бутербродах и полуфабрикатах.
Зілля до весілля• 17 марта в 18:22
Ну в мене один. На більше так і не дозріла. Я вже в тому віці, коли на внуків чекають, а я до них зовсім не готова)))
СирОжино пирОжино• 17 марта в 18:41
Ответ дляsim_sims
У 2024 році в Україні народилося 176 679 дітей, що на 5,7% (або на 10 708 дітей) менше порівняно з 2023 роком.

Це продовжує тенденцію зниження народжуваності, яка спостерігається останніми роками:
• 2021 рік: 274 000 новонароджених
• 2022 рік: 206 000 новонароджених
• 2023 рік: 187 000 новонароджених
• 2024 рік: 176 679 новонароджених

У 2024 році смертність в Україні становила 495 090 осіб, що майже втричі перевищує кількість народжених. Це один із найгірших демографічних показників за всю історію незалежності.

Найбільше новонароджених зареєстровано в таких регіонах:
• Київ: 19 700 дітей
• Львівська область: 15 600 дітей
• Дніпропетровська область: 14 000 дітей
• Одеська область: 12 500 дітей
• Київська область: 10 200 дітей