Гл. Амурная• 22 апреля в 13:42

КПК, ревакцинація в 6 років

Як перенесли дітки ? Зараз планую перед школою доробити прививки
Бешене сарі• 22 апреля в 13:44
просто откажитесь и все.
и без прививок в школу зачислят.
зачем эту ртуть и формальдегиды вливать в ребенка?
Тут как тут• 22 апреля в 13:45
у сына все прививки по графику, ни на одну не было реакции
Морожена_курка• 22 апреля в 13:51
А раньше как перенес? Если хорошо, то не о чем переживать. Дней через 10 может немного температура подняться и всё, это нормально, иммунный ответ.
автор Гл. Амурная • 22 апреля в 13:56
Ответ дляМорожена_курка
Не пам´ятаю , але здається нормально
Ангелок з ріжками• 22 апреля в 14:03
Без будь-яких реакцій. Робили кпк, адс і краплі від поліомієліту. На першу (в рік) була температура
Я не Тролль• 22 апреля в 14:08
Ответ дляГл. Амурная
Не пам´ятаю , але здається нормально
Так а з чого у вас питання тоді?
автор Гл. Амурная • 22 апреля в 14:34
Ответ дляЯ не Тролль
Так а з чого у вас питання тоді?
За кожну прививку переживаю , як переноситься
Я не Тролль• 22 апреля в 14:40
Ответ дляГл. Амурная
Яко переживаєте, то варто перед щепленням прийти до лікаря і зробити обстеження. А не питати на форумі, зараз вам тут понаписують
hrystia• 22 апреля в 14:41
Ответ дляГл. Амурная
У школі не вимагають прививки, але, якщо плануєте, то робіть.
Гомосноб• 22 апреля в 17:51
Ответ дляГл. Амурная
А за то, что корью заболеет, не переживаете? Ну т.е кратковременное поднятие температуры для вас важнее, чем потенциальные последствия от очень тяжелой болезни? Кстати, КПК почти у всех переносится вообще незаметно, непонятно, что вы там наслушались/насмотрелись
Гомосноб• 22 апреля в 17:52
Ответ дляЯ не Тролль
яке обстеження? лікар робить огляд перед введенням вакцини, ніхто нікого не обстежує. Обстежують тільки у хворій уяві антиваксів
Кукарачка• 22 апреля в 21:09
На першу була температура, на другу - ні