Уравнобешенная• 22 апреля в 13:22
Щитовидка, підліток є питання
По УЗД ознаки аіт.
Ще щитовидка збільшена в об´ємі. При нормі по віку доньки має бути 8-9. А вона останні два роки була 10-11 , ендокринолог казала спостерігати і приймати йосен. І все.
На даний час переробила УЗД ( бо вже рік пройшов від попереднього), а там вона ще виросла , вже в об´ємі 16 .
Була в ендокринолога, вона казала ще переробити літом раз УЗД, виписала аналізи які здати і прийти на повторний прийом. Каже якщо аналізи будуть нормальні, тоді спостерігати далі, якщо ні, то випише на кілька місяців доньці гормони.
Хто стикався зі збільшеною щитовидкою? Чим то все закінчилось?
Уравнобешенная
• 22 апреля в 13:29
Ответ дляПез Году Неделя
А як виявили? Чому вирішили звернутися до лікаря?
Просто раз в рік робила УЗД щитовидки.
ротцвеники• 22 апреля в 13:37
Тут только наблюдать, делать узи и анализы контролировать не ушла ли в гипотериоз.
Уравнобешенная
• 22 апреля в 13:38
Ответ дляротцвеники
Дякую. Минулого року були гормони в нормі. Тут буду в червні знов здавати подивлюсь
Весотехник• 22 апреля в 14:18
Ніхто розміри гормонами не лікує. Тим більше у вас гормони в нормі.
Підліток росте, щитовидка теж.
Коханозадовільна• 22 апреля в 14:29
Бажано робити УЗ у одного лікаря, на одному апараті. І то може бути похибка
Уравнобешенная
• 22 апреля в 14:51
Ответ дляВесотехник
Підліток росте, щитовидка теж.
Так, гормони повторно літом буду перездавати. Раніше були в нормі, чи зараз це так буде видно літом. Так лікар сказала що це нормально, коли трошки збільшена, але вдвічі більша норми то вже забагато.
Уравнобешенная
• 22 апреля в 14:52
Ответ дляКоханозадовільна
Так ,, я роблю в одного і того ж лікаря. Про це знаю
Пез Году Неделя• 22 апреля в 17:11
Ответ дляУравнобешенная
Просто раз в рік робила УЗД щитовидки.
Я навіть собі жодного разу обстеження не робила, а дитині і не подумала б..
Уравнобешенная
• 23 апреля в 07:20
Ответ дляПез Году Неделя
Це ви, а це я. Я подумала.