Кумедна• 22 апреля 2025

Знайшла нову роботу з більшою зп

Хочу звільнитися, спробувати, як буде на новій не знаю… Як сказати на роботі про це? Почнуть нити і вмовляти + сезон, та мені пофіг на них, начальство набиває кармани, як сир в маслі, а нам копійки, обридло. Вже раз вмовили залишитися, шкодую. Збільшувати зп не хочуть, пару тисяч можуть кинути і все
Рогнеда Карповна• 22 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Багато співробітників теж пішли на нові місця, а потім корона, війна і повернулися чомусь, от і дивно мені
Не знаю, якщо це Київ, значить у вас є умови для зросту та розвитку. Я би поверталась тільки на вищу зп і посаду. Єдине, якщо місто маленьке і роботи обмаль

Шкала Радощів• 22 апреля 2025
Неможливо і на сосну вилізти, і дупу не обідрати. Завжди доведеться ризикувати і від чогось відмовлятись. Якщо ваші колеги повертались, то і ви зможете повернутись в разі чого. Хоча я б на вашому місці шукала б іншу роботу, якщо на новій щось буде не так.
Коварная Зая• 22 апреля 2025
Скільки Вам років?
автор Кумедна • 22 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Не Київ