Для драки• 05 ноября в 15:53
Мені 36 і я маю майже 16 років страхового стажу. чи є сенс далі ?
чи є сенс далі працювати? пенсія всеодно мізерна буде. Річний дохід за останні роки не дуже великий. за 2025 рік - звісно, що це не всі місяці враховані.
що робити ? поточна робота - норм, подобається, графік чудовий.
але є можливість бути вдома.
що робити?
але є можливість бути вдома.
що робити?
Советничаю тут• 05 ноября в 15:55
Не буде вже у наших ровесників пенсії. Тому хочете працюйте, хочете не працюйте.
Фенте Фря• 05 ноября в 15:56
Ответ дляСоветничаю тут
Це тому що в вас немає страхового стажу?
Карма хамелеона• 05 ноября в 15:56
А дома что?
Если вы не интроверт, вы убежите из дому через какое то время снова на работу, лишь бы не дома, где работа не заканчивается никогда при наличии семьи, и эта рутина просто угнетает
Мэри Попкинс• 05 ноября в 15:56
Як ви можете знати, що буде через 10 років? Звісно ж, що у вас зараз мізерно мала ’пенсія’, бо ви мізерно мало пропрацювали. Ще 34 роки трудової діяльності попереду
Купи слона• 05 ноября в 15:56
Ответ дляСоветничаю тут
а шо буде?
Карма хамелеона• 05 ноября в 15:57
Ответ дляКупи слона
а шо буде?
Ничего.
Либо то, что сам накопил
Советничаю тут• 05 ноября в 15:58
Ответ дляФенте Фря
Є, але пенсії все одно не буде. Вони ще мільйон раз придумають мільйон причин. Шкода тільки ветеранів буде.
Всі хто виїхав зараз у України, в них немає стажу, вони пенсію точно не отримають.
Ті хто залишився, також не отримають.
Про це йшла мова ще років 20 назад.
Ті хто залишився, також не отримають.
Про це йшла мова ще років 20 назад.
Крижана бурулька• 05 ноября в 15:58
Ну якщо ви впевнені, що чоловік проживе довго і завжди буде любити лише вас))
Мэри Попкинс• 05 ноября в 15:58
Ответ дляСоветничаю тут
Ті хто залишився, також не отримають.
Про це йшла мова ще років 20 назад.
Ті хто залишився, також не отримають.
Про це йшла мова ще років 20 назад.
Інопланетяни захватять Землю.
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 15:58
Ответ дляСоветничаю тут
Мне 50, тоже не будет
Мати драконів• 05 ноября в 15:59
Так работайте на свою перспективы и пенсию сами себе откладывайте , по-моему у нас никогда на платили пенсии обычным людям так видимость под названием пенсия
Советничаю тут• 05 ноября в 15:59
Ответ дляМэри Попкинс
Інопланетяни захватять Землю.
Так, перша стадія - заперечення.
Бабульція• 05 ноября в 15:59
Ответ дляСоветничаю тут
После 65 социальная около 2000 тыс чтобы не сдохли сразу
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 15:59
Ответ дляКрижана бурулька
Якесь чучело вже ліпить сині морди))
Ну а как?
120-120-120 (не худею)• 05 ноября в 15:59
А зараз вам гроші не потрібні? Чи є можливість їх мати іншим способом?
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября в 16:00
Ответ дляМати драконів
Странно, что автор в 36 лет этого не понимает...
Мэри Попкинс• 05 ноября в 16:00
Ответ дляСоветничаю тут
Так, перша стадія - заперечення.
Тобто ви заперечуєте? Ну добре, от захватять і побачите
Советничаю тут• 05 ноября в 16:01
Ответ дляБабульція
Раніше жінки йшли на пенсію в 60, зараз вже в 65. Далі будуть підвищувати пенсійний вік, хто доживе, то добре. Може пару раз отримає ту пенсію.
Швендяю містами• 05 ноября в 16:02
Ответ дляСоветничаю тут
Эти страшилки ещё моя прабабушка рассказывала.
Бабульція• 05 ноября в 16:03
Ответ дляСоветничаю тут
Почитала, сейчас тоже можно в 60 ,но при наличии стажа 35 лет.
Ластоноша• 05 ноября в 16:04
Ответ дляСоветничаю тут
Чому?
Я це чула з 90х. Не знаю жодного випадку, щоб хтось відмовився від пенсії, якщо вона така не потрібна категорія, чого їдуть оформляти і її не треьа заробляти?
PORKA• 05 ноября в 16:02
Ответ дляСоветничаю тут
В 55 взагалі то йшли. Це зараз майже 60 при наявності повного стажу.
Мэри Попкинс• 05 ноября в 16:02
Ответ дляСоветничаю тут
Я і написала авторці, їй ще 34 роки працювати. Тому що, поки доживе до 65, вже пенсійний вік буде 70
. Якщо не 75
Мати драконів• 05 ноября в 16:03
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Судьям депутатам и так далее платят пенсии , а обычные люди могут только ноги протянуть на эту пенсию и не более , мне кажется боты пишут так как все знают про это
Советничаю тут• 05 ноября в 16:03
Ответ дляЛастоноша
Чому?
Ну вона зараз є. Згодом її просто не буде і все. Тільки дай Боже щоб вона збереглася у ветеранів після цього всього. Всі інші пролетять....
Ластоноша• 05 ноября в 16:03
Ответ дляСоветничаю тут
Ви помиляєтесь
Швендяю містами• 05 ноября в 16:03
Ответ дляБабульція
Это редко кому удалось, тут половина вообще без трудовой и никогда не работали. Это нужно работать всю жизнь с 25 лет без перекура